Wesele na Kaszubach

Dzika Zagroda

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Gdy, podobnie jak wiele innych par, myślicie o wyborze idealnego miejsca na przyjęcie weselne warto zdecydować się na nie banalną i efektowną scenerię i wybrać na wesele Kaszuby!
Jestem pewna, że spodoba się Wam gospodarstwo agroturystyczne Dzika Zagroda i unikalna sala weselna – pomysł na niezapomniane wrażenia z waszej uroczystości.

Wpisując w wyszukiwarkę frazy: Dzika Zagroda oraz agroturystyka kaszuby lub klikając na link bez truduodnajdziecie witrynę gospodarstwa, gdzie przeczytacie dużo niezbędnych

Sala weselna w Dzikiej Zagrodzie

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

informacji oraz będziecie mogli przeczytać opinie gości, którzy już skorzystali z usług gospodarzy i poznali to urocze miejsce.

Piękna okolica, miejsce z dala od zgiełku i hałasu, wyjątkowa atmosfera… klimat Kaszub bez wątpienia urzeknie każdego. Idealnym miejscem na tak ważną uroczystość jest „Dzika Zagroda”.

Czy odnośnie omawianej kwestii masz więcej pytań? Jeżeli tak, kliknij ten odnośnik – to nie powinno za nic umknąć Twojej uwadze.

Pod tą osobliwą nazwą w rzeczywistości kryje się piękne gospodarstwo i pensjonat. Kaszuby to region w którym zdecydowanie wypoczniecie i będziecie się dobrze bawić nie tylko Wy ale i wasi bliscy, którym z pewnością przypadnie do gustu propozycja spędzenia czasu poza hałaśliwym miastem!

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl

Na miejscu czeka na Was piękna, staropolska sala bankietowa, Kaszuby słyną bowiem z unikalnych, drewnianych wnętrz które tworzą idealną atmosferę na Waszą wyjątkową uroczystość. Sala zaprojektowana jest naponad 80 gości a regionalne, staropolskie menu bez wątpienia przypadnie do gustu nie tylko młodej parze. Nie musicie dodatkowo martwić się o noclegi Kaszuby i położona w ich regionie Dzika Zagroda są bardzo dobrze przygotowane na przyjęcie dużej liczby gości. Pensjonat posiada specjalny apartament dla nowożeńców oraz pokoje gościnne dla wszystkich uczestników weselnego przyjęcia.

Zajrzyjcie koniecznie na stronę Dzikiej Zagrody i wybierzcie niebanalne miejsce na Wasz wyjątkowy dzień!