Aparaty cyfrowe

Canon PowerShot G1 X to prawdziwy rarytas wśród aparatów. Za prawie 3 tysiące złotych otrzymujemy matrycę w rozdzielczości 14,3 mega piksela oraz cały szereg rozwiązań, które skutkują niebywale ostrym obrazem. Model odznacza się też solidnym wyświetlaczem i jest prosty w obyciu. Wygrał kilka zestawień na najlepsze aparaty cyfrowe, co jest szczególnie sporą rekomendacją.

aparat cyfrowy

Autor: CASIO
Źródło: CASIO

Panasonic Lumix DMC-LX7 jest bardzo komfortowy w użyciu. Można mieć go już za 2190 złotych. Analogicznie, jak inne aparaty cyfrowe z tej serii, wyróżnia go świetna jakość zdjęć oraz pojemny akumulator.

Jeśli pragniesz kupić coś mniej drenującego kieszeń, kapitalnym zakupem staje się Sony Cyber-shot DSC-HX20V za niemal półtora tysiąca złotych. Sprzęt ten posiada obfite wyposażenie i wspaniałe 20-krotnie zbliżanie. Świetnie nadaje się do kręcenia filmów.

Spoglądając na kamery cyfrowe, oto parę produktów wartych uwagi:
Mocno komfortowy Panasonic HC-V700, wymagający wyłożenia około 2000 złotych. Cechuje się wielką jakością zapisu – kręcenie w rozdzielczości 15,3 mega piksela.

aparat fotografa

Sony HDR-PJ260VE, który nagrywa w sporo niższej rozdzielczości (5,43 mega piksela), ale za to posiada wewnętrzny HDD o pojemności stu dwudziestu gigabajtów, co oznacza zapisanie wielu godzin materiału.

Dla fanów super ostrego obrazu, którzy mogą wydać nieco więcej gotówki (gdzieś 4000 złotych), idealnym wyborem będzie Sony HDR-CX730E, który filmuje wszystko w godnym uznania formacie 24 mp.

Dysponujących mniejszą gotówką zadowoli porządna kamera cyfrowa Samsung HMX-F80, praktyczna i poręczna, nagrywająca w niezgorszej rozdzielczości i oferowana już za circa pięćset złotych.