Konsola do gier Video – oryginalny sposób na nudę

Ten artykuł jest dla wszystkich tych, którzy nie używali nigdy konsoli, ani nie wiedzą, czym ona tak naprawdę jest i do czego może być używana. Opiszę też, czym się ona różni od komputera, jakie są jej typy i komu ją można najmocniej polecić.
Konsola (e-sklep) to w zasadzie komputer, odróżniający się od normalnego PC funkcją. Jest to urządzenie przeznaczone wyłączne do gier wideo. Konsoli nie możemy po nabyciu unowocześniać, dokupując nowsze elementy, tak jak czyni się to w wypadku klasycznego PC. Stanowi ona integralną całość, do której można dodać jedynie akcesoria zewnętrzne, takie jak karty pamięci, joysticki, sprzęt muzyczny i monitor.

Na rynku obecnie znajduje się kilka wartych uwagi maszyn. Firma Sony wydawało dwie generacje konsol – Playstation 2 i Playstation 3.

Jeśli szukasz najkorzystniejszej aktualnie propozycji w sieci, spójrz na portal (http://e-plastyczny.pl/bloki-i-papiery/rysunkowe) a na pewno tutaj ją szybko zobaczysz i z przyjemnością z niej skorzystasz.

Microsoft posiada w sprzedaży Xbox 360, japońskie Nintendo za to Wii. Ceny konsol lepszych generacji rozciągają się do 1500zł, zależnie od fakultatywnych dodatków. Za mniejszą cenę można kupić Playstation 2 – w tym przypadku ceny krążą około 700zł za nowy sprzęt.

Gry na konsole w Blackgames

Na tę wielką konsolową czwórkę wyszło wiele wciągających produkcji, głównie strzelanek (First Person Shooter), wyścigowych i zręcznościowych. Warte uwagi gry na PS2 to przede wszystkim Guitar Hero, w którym możemy udawać najbardziej znanych gitarzystów. Zarekomendować należy też znakomitą grę wyścigową Gran Turismo 4. Na PS2 stworzono mnóstwo klasycznych już serii, takich jak Tony Hawk Pro Skater, FIFA, Tekken i Call of Duty. Gry na PS3 (e-sklep), ze względu na lepszą konfigurację, mają znacznie ulepszoną szatę graficzną. Największe hity to God of War, Call of Duty, L.A. Noire, Battlefield i Killzone. Konsola XBOX 36 zaś posiada nawet większe spektrum. Niektóre gry na XBOX 360 są obsługiwane przez wyjątkowy kontroler Kinect, co pozwala na wyczucie ruchu użytkownika i przeniesienie go na monitor. W tej serii znajdziemy mnóstwo produkcji sportowych i zręcznościowych.

Jeżeli nie wiesz, gdzie wyszukać potrzebne Ci wiadomości, to kliknij ten odnośnik. Naprawdę zalecam ten tekst (https://legovisko.pl/pl/p/Pokrowiec-legowisko-ponton-wyspa/83) każdemu, kto chce mieć nietuzinkowe źródło informacji.

XBOX 360 też może się poszczycić rewelacyjną polską grą RPG Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

Niedawno powszechne stały się lekkie netbooki i tablety, pozwalające na stały dostęp do internetu. Ciekawą opcją dla każdego posiadacza takiego sprzętu mógłby być zakup konsoli. W ten sposób można wygodnie oddzielić rozrywkę od zajęć zawodowych.