Gry na konsole – kupuj tylko oryginalne wydania

W panujących czasach gry na konsole stają się znacznie bardziej rozmaite zarówno pod względem tematycznym, ale także pod względem technicznym i graficznym. Jest to wywołane tym, że aktualnie twórcy gier posiadają dużo szersze predyspozycje do wytwarzania gier na konsole, przez co ukazuje się niezwykle dużo gier czy to sportowych, czy także strategicznych, czy wojennych, jakich poziom jest niesamowicie wysoki, jednak również istnieje okazja samemu ustawić sobie poziom gry, by w taki sposób stopniowo podnosić sobie poprzeczkę.

playstation

Źródło: http://www.morguefile.com/
Jest to na tyle korzystne rozwiązanie, że przyciąga to graczy, którzy w taki sposób rywalizując z tzw. komputerem, czyli wirtualnym przeciwnikiem, posiadają możliwość regularnie kształtować poszczególne jego proporcje, aby zdobywać dużo lepsze sukcesy w takiej grze. Aktualnie szczególnie powszechnymi grami na konsole (głównie ps3) są gry sportowe (NBA, skoki narciarskie, FIFA, NHL itp.). Takiego typu gry playstation zezwalają na rywalizację nawet z kilkoma osobami, gdyż posiadają one opcję stworzenia turnieju, dzięki czemu rywalizacja staje się zdecydowanie bardziej interesująca. Jednak również gry strategiczne, czyli gry wojenne, gry wymagające przygotowania planu działania, cieszą się sporym zainteresowaniem (np. Call of Duty, który dostępny jest już także na konsole).

Gry na ps3 (informacje), to właśnie wyżej wspomniane oraz bardzo dużo innych gier. Jednak Xbox, również staje się coraz bardziej popularny, co powoduje, że możliwość wyboru konsoli i gier jest zaskakująco duży. To niewątpliwie przekłada się na to, że zainteresowanie taką formą rozrywki jest bardzo duże. Xbox aktualnie jest dużo bardziej powszechny poprzez nową grę, a więc Kinect, który stwarza okazję każdemu w stu procentach posiadać kontrolę nad tym co odbywa się na ekranie. Jest to bowiem gra, jaka oddaje ruchy człowieka, co wymaga od gracza, żeby po prostu włożył w wykonywanie poszczególnych czynności sporo energii. To wbrew pozorom nie jest aż tak bardzo męczące, a dostarcza świetnej rozrywki. Z pewnością jest to gra, która daje możliwość nabywać kolejnych zwolenników, którzy korzystają z tego rodzaju konsoli jak Xbox.

Gry na konsole są oczywiście sprzedawane w wersjach oryginalnych, ale także przejawiają się nielegalne kopie, które niestety często ukazują się nawet na stronach o tematyce gier. Powinno wystrzegać się takiego rodzaju pirackich wersji, ponieważ zazwyczaj negatywnie takie gry oddziałują na konsole. Warto zatem pozyskiwać jedynie gry w wersjach oryginalnych.