Masa osób kocha sport oraz spędza mnóstwo czasu biegając albo spacerując po górach – potrzebują wówczas odpowiedniego ubioru

Ludzie, którzy żyją aktywnie każdego dnia, zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest stosowne ubranie. Nieważne czy uprawiamy jogging zima w przydomowym parku czy wiosną idziemy na bieszczadzkie szlaki – zawsze musimy mieć na sobie odpowiednią do pogody kurtkę.

relaks

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

obsługa
I w ogóle rzecz nie w tym, że na każdą pogodę mamy kupić inny zestaw ciuchów. Boże broń! Jeśli kochamy aktywnie spędzać godziny na zewnątrz, to musimy kupić nie tylko znakomity buty (które notabene będą różne, jeśli biegamy i jeżeli chodzimy po górach), ale też w odpowiednie okrycie wierzchnie. Świetnym rozwiązaniem są kurtki (kurtki wojskowe) softshell. Od normalnych kurtek odróżniają się tym, że są wiatro- i wodoodporne. Ale przepuszczają powietrze, co jest ich głównym plusem.

Chcemy Cię namówić do nowej witryny, na której oczekuje na Ciebie dużo profesjonalnych wątków. Nie zwlekaj i po prostu kliknij odsyłacz (https://www.coraltravel.pl/Grecja/Kreta/hotel/KONI-VILLAGE-HOTEL/10405/40-1799-24FF.html).

Wobec tego nie pocimy się w takiej kurtce. Jak powszechnie wiadomo, gdy jesteśmy spoceni, to łatwiej o przeziębienie, kiedy nas zawieje.

Kurtki softshell są także świetne dla obieżyświatów. Nie ważne czy wybieramy się na wyjazd na daleką oraz zimną Islandię czy będziemy pływać łódką po polskich Mazurach – takie ubranie jest doskonałym planem. Tym bardziej, że przyoszczędzi nam miejsca w torbie, ponieważ pod taką kurtkę musimy włożyć wyłącznie termiczną koszulkę lub bawełniany T-shirt. To wystarczająca ilość.

Dzięki tej kurtce będziemy czuć się idealnie. Kurtka musi także być odpowiednio dopasowana. Nie powinna być zbytnio ciasna, gdyż na wypadek minusowych temperatur bez problemu musimy zmieścić pod nią sweter.