Ile kosztuje smaczny posiłek w Wietnamie oraz z jakiego powodu należałoby odwiedzić ten kraj?

Czy wiesz, że istnieje pewien piękny Azjatycki kraj, w którym w jego płn. części są 4 (podobnie jak w naszym kraju ) pory roku, ale w południowej już jedynie 2? Zaliczają się do nich (podobnie jak w Kambodży i w Tajlandii) pory sucha i deszczowa.

Internet

Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Kraj, o którym mowa w niniejszym tekście to śliczny i pełny zielonych wzgórz Wietnam. Jego północną część dobrze jest zwiedzać od czwartego miesiąca w roku do października, gdyż zimy mogą w tamtym miejscu być tak samo mroźne jak w Polsce. Jeżeli natomiast chcemy zwiedzić południową część Wietnamu, to moglibyśmy to zrobić niemalże o dowolnej porze roku. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób można by się tam dostać, to warto wspomnieć, że najwygodniej byłoby to zrobić samolotem z jakiegoś z europejskich miast. Cena takiego biletu (w obie strony) powinna wynosić około. dwa tysiące PLN. Oczywiście można się tam dostać z przesiadkami przez np. Kubę, wtedy (przy korzystaniu z tak zwanych niedrogich linii lotniczych) można za podróż do Wietnamu zapłacić jeszcze mniej.

Obecnie trudno o dobre i wiarygodne informacje (https://www.spijtanio.eu/kwatery-pracownicze-kielce) odnośnie prezentowanej problematyki, ale jeżeli chcesz takie zobaczyć, to zwyczajnie kliknij ten odnośnik.

Jeśli chodzi o podróżowanie po obszarze tego kraju, to niezwykle popularne są pociągi oraz autokary. Można także skorzystać z niezwykle tam popularnych motorowerów i motorów.

autobusy

Autor: Graci Camiña
Źródło: http://www.flickr.com
wietnam

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Należałoby dodać, że przebywając w Wietnamie nie musimy mieć też najmniejszych kłopotów ani z odnalezieniem dobrych miejsc noclegowych ani ze znalezieniem dobrych i niedrogich barów. Należałoby powiedzieć, że w tym państwie targowanie się jest normalne i tym samym, jest mile widziane.

Nocleg w dwupokojowym miejscu hotelowym kosztuje około dziesięciu USD amerykańskich, z kolei za typowy obiad zapłacimy ok. 2 dolarów. Naprawdę należałoby zwiedzić ten piękny kraj chociażby dla jego przepięknych krajobrazów.