Wakacje to najwspanialszy okres w roku – niejeden marzy o tym, żeby je sobie przedłużyć także zimą

Wielkimi krokami nadchodzi zima i na nasze nieszczęście wszyscy powinniśmy się z tym pogodzić. Jednak, żeby móc troszeczkę uciec przed depresją krótkich dni, warto polecieć na jakieś wyspy Oceanu Spokojnego.
Jeśli posiadamy wizę do Stanów Zjednoczonych, to mamy możliwość bez najmniejszego kłopotu wyjechać na Hawaje.

plaża - grecja

Autor: Martin Alvarez Espinar
Źródło: http://www.flickr.com

auta

Autor: geishaboy500
Te wyspy to najprawdziwszy raj na ziemi. Jest tam cudownie i spokojnie, a Honolulu to urokliwe miasteczko. Na wyspie będziemy mogli zrelaksować się i radować się słońcem, którego tak nam brakuje zimą w kraju nad Wisłą. Hawaje to także idealne miejsce nie wyłącznie dla tych, którzy uwielbiają się opalać czy czytać książki na plaży, ale również dla tych, którzy są fanami wodnego szaleństwa. Możemy tam pływać w głębinach, by zobaczyć piękne i kolorowe rybki. Możemy także iść na kurs windsurfingu. To nieziemska przyjemność unoszenia się na wodzie. To rzecz jasna te oferty dla bardziej aktywnych. Możemy także zrobić wycieczkę na jeden z licznych na Hawajach wulkanów – przykładowo Diamond Head albo Haleakalā. Będzie to na pewno niezapomniane wspomnienie. Hawaje to idealny wybór nie tylko dla osób spragnionych doznań, ale też dla małżeństw z maluchami. Będziemy mogli spędzić sporo czasu w basenie przy hotelu. Nareszcie będziemy mieć czas, by nauczyć nasze pociechy pływać.

Będziemy mogli też chodzić na długie spacery wzdłuż plaży i wspólnie patrzeć na zachody słońca. Pamiętajmy, że to, co najważniejszego mamy możliwość podarować naszym dzieciom – to razem spędzony czas.