Wszyscy wielbiciele sportów, które wykonuje się na świeżym powietrzu, są fanami firmy The North Face

Jeśli jeździmy na rowerze albo uprawiamy jogging niezależnie od pogody, to z pewnością wiemy, że to czego potrzeba nam najbardziej to odpowiednie ciuchy. Kurtka w takim wypadku wydaje się być najważniejsza, gdyż powinna chronić przed warunkami atmosferycznymi.

telewizor

Autor: Naturhouse
Źródło: Naturhouse
korytarz hotelowy

Autor: Jeff Shewan
Źródło: http://www.flickr.com
Dla tych, którzy zajmują się sportem na otwartej przestrzeni, istotne jest to, aby kurtka chroniła przed chłodem oraz deszczem. Jednocześnie musi być na tyle wygodna, że zajmując się sportem, nie zgrzejemy się nazbyt.

Czy myślisz o bardziej szczegółowym zgłębieniu analizowanego tu wpisu? Jeżeli tak, to zweryfikuj stronę (https://www.saleweselne.com/warszawa/), która też z pewnością przyciągnie Twój wzrok.

Istotne zatem, aby była to kurtka oddychająca, ale jednocześnie nieprzemakalna. I takie właśnie są kurtki The North Face. Są zabezpieczone najwyższej jakości membraną. Mają wysoką stójkę, aby nie wiało nam po szyi. W większości modeli posiadają także wyciągany kaptur. Są świetnie wyprofilowane i dopasowane zarówno do sylwetki męskiej, jak i kobiecej. Ciekawe wydają się być również kolory. Mamy możliwość kupić rzecz jasna tradycyjną, szarą kurtkę, ale firma wypuszcza tyle projektów z rewelacyjnymi kolorami, że aż szkoda się nie dać namówić na jakiś model o wyrazistych barwach. Wiele fasonów posiada również podpinkę, którą można nosić wraz z kurtką, dzięki czemu będzie nam ciepło na przykład w czasie wypadów w Pieniny. Możemy ją także zakładać osobno – na wzór polaru.

Kurtki The North Face posiadają też szpary wentylacyjne pod pachami na suwak, co pozwoli na doskonałą cyrkulację powietrza. Wszystkie modele mają także duże kieszenie, by zmieścić w nich bez problemu portfel oraz telefon.