Mielno jako cudowna miejscowość wypoczynkowa

Aby dobrze odprężać się w okresie wakacji, już teraz trzeba zadbać o to, ażeby zagwarantować sobie należyte miejsce.
Mielno to idealna miejscowość nadbałtycka, leżąca w województwie zachodniopomorskim, na centralnym wybrzeżu, 12 km od Koszalina, nad Jeziorem Jamno.

Pobyt

Autor: blmurch
Doskonałe piaszczyste plaże Mielna co roku przyciągają tysiące podróżników wyczekujących morza i słońca. Nadbałtycka promenada w Mielnie to nie tylko miejsce spacerów i spotkań wczasowiczów, ale także idealny punkt gwarantujący niezatarte nadmorskie krajobrazy. Świetną opcją dla turystów potrzebujących niekrępujących warunków jest oferta Mielno domki. Takie miejsce jest przede wszystkim ważne dla osób przybywających na wczasy z pociechami. Wygodne domki położone niedaleko piaszczystej, dużej plaży okażą się doskonałą alternatywą dla indywidualnych pokoi w hotelu.
Bezsprzecznie największą atrakcją Mielna jest schludna, strzeżona plaża, wokół której umieściły się kawiarenki, smażalnie ryb, kramiki. Jest tu również przystań. Na długości plaży ciągnie się, jak w przypadku wielu polskich miejscowości nadmorskich, atrakcyjna promenada spacerowa, latem gwarna i barwna, na której uwagę zwraca pomnik morsa.
apartamenowiec

Autor: MelisaTG
Źródło: http://www.flickr.com
Oceanarium w Mielnie to malutki budynek, w jakim zebranych jest sporo ryb, podwodnych roślin i zwierząt. Istotną atrakcją oceanarium są rekiny, i piranie. Obiekt jest otwarty w sezonie letnim.

Okolice Mielna są także atrakcją dla tropicieli wojennych łamigłówek, gdyż w pobliskich lasach znajdują się mnogie schrony, podziemne budowle militarne i schrony.

Jeżeli po zapoznaniu się z tym tekstem sądzisz, że warto jest szerzej poznać to zagadnienie, to ponadto zerknij tutaj przewozy do niemiec dolny śląsk.

otel (www.coraltravel.pl/Bulgaria/Burgas/hotel/AVENUE-DELUXE/19111/40-260579-24FF.html)Przez Mielno wiedzie wiele ścieżek rowerowych.