Porady prawne dla firm

Kancelaria prawna LEXPERTS jest to kancelaria prawa gospodarczego, jak również kancelaria prawna polsko-niemiecka, która specjalizuje się w zawiłościach prawa gospodarczego oraz zawiłościach prawa polsko-niemieckiego.

Oferujemy porady prawne na najwyższym poziomie merytorycznym, zgodnie z naszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami.

Jeśli czytasz ten tekst to oznacza, że wątek Cię bardzo zaciekawił – wejdź na odnośnik do strony (https://www.traple.pl/sektory-gospodarki/wzornictwo-uzytkowe/), a znajdziesz nie mniej wartościowe informacje.

Wśród naszych usług prawnych oferujemy takie jak obsługa prawna przedsiębiorstw, wszelkiego typu pozostała pomoc prawna dla przedsiębiorstw, a także usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.

Paragraf

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Specjalizujemy się w prawie gospodarczym, prawie handlowym, prawie cywilnym, prawie pracy, prawie środowiska i prawie cywilnym, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Oferujemy pomoc prawną w zakresie prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.

Współdziałamy z polskimi i niemieckimi kancelariami prawnymi, kancelariami radców prawnych oraz indywidualnie działającymi radcami prawnymi z terenu Dolnego Śląska oraz Wielkopolski. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów współpracuje z nami również adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, oraz – kliknij w link – inne kancelarie adwokackie. W naszej kancelarii profesjonalną pomoc prawną świadczy radca prawny dr Lidia Siwik. Zespół kancelarii tworzą aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, zdobywający swoje obszerne kwalifikacje nie tylko w kraju, ale też za granicą.

Kancelaria prawnicza Lexperts zaprasza, jeżeli interesuje Państwa dobry prawnik dla firm oraz pomoc prawna zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Więcej informacji jak funkcjonuje kancelaria radcy prawnego, jakie są nasze szczegółowe specjalizacje, a także dane teleadresowe oraz precyzyjne warunki świadczenia obsługi prawnej, udostępniamy Państwu na witrynie internetowej .