Oferta wynajęcia autobusów

Zakład usługowy Krzysztof Walczak spółka cywilna realizuje przewozy osób regularnymi kursami autokarowymi które łączą naszą miejscowość z paroma w największym stopniu atrakcyjnymi miastami, ze stolicą, z Krakowem, Gdynią, z Katowicami, z Poznaniem, Kołobrzegiem, Wisłą itd.

nowoczesny pomarańczowy bus
Przejazdy są prowadzone bardzo luksusowymi busikami marki Mercedes, wyposażonymi w klimatyzację, układem kamerek. Podróże dokonywane są wedle rozkładu osiągalnego u naszego kierowcy. Standardowa częstotliwość odjazdów na naszych liniach to około 5 busów na godzinę, co daje przeciętny termin czekania na kurs około dwunastu minut. Prócz tego nasza firma proponuje instytucjom wynajem autokarów. Naszą klientelą bywają też osoby poszukujące opcji wyjazdu na przykład na uroczystości komunijne czy zjazdy rodzinne i tym podobne. Sugerujemy również przejazdy grupowe, także tych małych grup (minimum osiem osób) np. na urlopowe wypady lub ferie zimowe, wypady na narty. Naturalnie na życzenie klienta podstawimy autokar z większą liczbą miejsc.

Te ciekawe wiadomości mają swoją kontynuację. Pragniesz się z nią zapoznać? Zatem idź do strony karta pobytu dla obywatela ukrainy i tam ciesz się fascynującymi tematami.

Autokar wycieczkowy

Autor: mdc LEROY
Źródło: http://www.flickr.com
Polecamy także przewozy dla opiekunów na tzw. zielone szkoły, wycieczki. Wynajmujemy autokary także w podróże poza granice kraju przykładowo do: Anglii, Niemiec, Francji, Holandii, Hiszpanii czy Portugalii. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować także stały przewóz pracowników do nieomalże wszystkich państw Unii Europejskiej. Oferujemy także wynajem autokarów na różnorakiego rodzaju przejazdy na terenie Unii Europejskiej, pielgrzymki. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, którzy zagwarantują bezpieczny kurs każdej wycieczce. Nasi kierowcy dołożą wszelkich starań aby pielgrzymka przebiegła przyjemnie i luksusowo. Zgodnie z obowiązującymi przepisami na szlakach długich pojazd prowadzony jest naprzemiennie przez 2 kierowców. Wyjazd odbywa się z przepisowymi postojami. Wszystkie nasze busy przewozy międzynarodowe świdnica są poza tym zaopatrzone w gratisowy dostęp do internetu. Cennik wynajmu autokarów można zobaczyć na w naszym serwisie internetowym również w siedzibie przedsiębiorstwa. Na naszej stronie internetowej można ujrzeć także rekomendacje odbiorców naszych usług. Ceny najmu pojazdów nawet od 1,80 PLN za kilometr. Do wspomnianej ceny należy doliczyć koszt zakwaterowania kierowców jeżeliby wyjazd był trzydniowy. Jesteśmy pewni, że wynajmujący autokary będą naprawdę ukontentowani. Dla stałych klientów oferujemy nadzwyczaj korzystny system rabatów i zniżek w zależności od długości przebytej trasy jak też wielkości najętego autobusu.