Ustrzyki Dolne – a więc, następny artykuł z typu „jakie rzeczy dobrze jest na ten konkretny temat mieć pojęcie?”

Szukasz pięknego lokalizacji – ni to wsi, ni to miasta na obszarze województwa podkarpackiego, w którym mógłbyś sobie spokojnie wypocząć? Z naszej stronki chcielibyśmy polecić gminę o nazwie Ustrzyki Dolne, w której z pewnością odnajdziesz pożądany spokój! Jesteś ciekawy, co to za miasteczko? Interesują Cię jego podstawowe informacje? Jeśli tak, to dobrze odczytaj nasz dzisiejszy felieton!

ustrzyki dolne

Autor: Corona-Fishing
studia

Autor: 世書 名付
Źródło: http://www.flickr.com
Gmina typu miejsko-wiejskiego położona wewnątrz województwie Podkarpackim, wewnątrz powiecie Bieszczadzkim – tak można w skróceniu określić położenie interesujących nasze osoby dzisiaj Ustrzyk Dolnych.

Nie zwlekaj! Jeśli zaintrygował Cię ten temat, to przejdź na adres tego serwisu i odkryj, co dla Ciebie z zaangażowaniem opracowaliśmy.

Według danych pochodzących z 2016 roku, powierzchnia owego miasta wynosi konkretnie 477,7 km2, a liczebność ludności utrzymuje się w obszarze 17 540 osób z czego większa część to (według obliczeń z finiszu 2014 roku) dziewczyny. Ustrzyki Dolne mają herb, który posiada w sobie złoty miecz a także przecinającą go zrobioną ze złota strzałę na czerwonym tle. Owe miasto ma (jak większość miast w danych czasach), własną stronę internetową, na którą warto zajrzeć, by poznać bardziej dużo szczegółów miasteczka, zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów, a nawet i dla przyszłych inwestorów. Owa strona ma w posiadaniu także wiele innego typu informacji, które nie posiadając problemu przeczytamy równocześnie w komputerze, jak również na tablecie czy też komórce.

Na konkretną chwilę najbardziej ważnymi personami wewnątrz owej gminie są: Burmistrz: Bartosz Romowicz; Osoba przewodząca Rady Miejskiej: Bogdan Ferenc; Sekretarz: Janina Sokołowska, a także osoba zarządzająca pieniędzmi (Skarbnik): Ewa Kaczmaryk-Elmerych.