Czy słyszałeś już o zdjęciach 360 stopni?

Jeżeli chodzi o dzisiejszą kulturę to widzimy, że istotne są w niej obrazki. Przekaz musi być prosty, na zdjęciu musi być zawarte wszystko. Z tego powodu tak popularna ostatnimi czasy stała się fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma ukazać produkt w jak najbardziej realistycznej formie. Przy takiej fotografii możemy ujrzeć daną rzecz z wszystkich stron.

Nie ma żadnego kłopotu z tym, żeby ujrzeć np. jak konkretna bluza wygląda na modelce. To całkiem inny wymiar fotografii, który faktycznie jest w stanie przyciągnąć klientów. Bo zupełnie inaczej spogląda się na normalne fotki, a jeszcze inaczej spoglądamy na zdjęcie, które odzwierciedla każdy niuans.

fotograf

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com

Tak, więc jeżeli zależy nam na tym, żeby nasze produkty były świetnie pokazane na stronie www to warto poprosić profesjonalistę o stworzenie fotografii obrotowej, zwłaszcza, jeżeli nasze produkty można ujrzeć tylko w Internecie. Jeśli nie mamy żadnego zwykłego sklepu, to warto wziąć pod rozwagę stworzenie galerii w formie zdjęć obrotowych. To na sto procent będzie przyciągało klientów.

Zdjęcia w trójwymiarze
Obecnie wszystko mamy w 3D, wybieramy się na filmy z tym znaczkiem i da się nawet oglądać zdjęcia 360 stopni. Jak na razie najczęściej fotografie tego rodzaju są robione z myślą o towarach, ale na pewno, z czasem, przeniesie się to na nasze codzienne fotografie. Bo każdy chciałby posiadać fotografię w 3D, które można byłoby wysłać rodzinie, która mieszka parę tysięcy kilometrów od nas. Ale na razie fotografia produktowa przoduje w zdjęciach 3D. Pozawala to klientowi na zapoznanie się z produktem. Widzimy wyraźnie, czego możemy się spodziewać. Nie trzeba prosić o podsyłanie dodatkowych zdjęć, bo nie udało nam się czegoś dostrzec. Na zdjęciach 3D widzimy każdy szczegół. Jest to na sto procent bardzo dobre rozwiązanie, ale muszą się tym parać zawodowcy, bo inaczej, na naszej stronie pojawią się marne imitacje fotek 3D a to nie będzie dobrze świadczyło o naszej firmie. Jeśli nie stać nas na zdjęcia obrotowe, to nie ma, co kombinować i najlepiej wstawić zwyczajne zdjęcia.

Jeżeli interesuje Cię przedstawiany tekst, odszukaj witrynę (https://dominikkania.pl/), która przedstawia analogiczne wątki, też będą na pewno ciekawe.

Ale z drugiej strony prawda jest taka, że trzeba inwestować w firmę, bo inaczej nie będzie oczekiwanych zysków.