Jakie opcje będą mieli do wyboru turyści którzy poszukują spokoju i ciszy nad Bałtykiem.

Latem zdecydowana większość miejscowości nad morzem jest wypełniona turystami, zwłaszcza jak będzie słoneczna, ładna pogoda. O wolnych miejscach do SPAnia raczej wtedy trzeba zapomnieć, a na plażach jest tłok i ścisk.

zabytki hiszpani

Autor: Jocelyn Kinghorn
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim są oblegane większe kurorty, takie jak Gdańsk, Koszalin czy Kołobrzeg, i rzeczywiście będą tam wielkie tłumy. Jednak będzie dużo osób, jakim absolutnie nie będzie to odpowiadało, dużo bardziej wolą spokój i ciszę.

Masz chęć poznać prezentowany temat z innej perspektywy? Jeśli tak, to najlepszym sposobem jest kliknięcie w ten link. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły (http://www.hotelaqua.pl/).

Na szczęście na naszym wybrzeżu również znajdzie się sporo miejsc, które takie warunki będą zapewniać. Najczęściej będą to nieduże, położone na uboczu wioski, nierzadko liczące zaledwie kilkuset stałych mieszkańców. Latem oferowana jest tam pewna kwater i noclegów, lecz będzie ich na tyle niedużo, że zbytni hałas raczej tam nie grozi.

Jednym z takich miejsc są Kąty Rybackie, leżące na terenie Mierzei Wiślanej. Ten spokojny kurort ma niecałe tysiąc mieszkańców, a na jego terenie jest zlokalizowany morski port i dwie przystanie. W lecie dla turystów dostępne są liczne Kąty Rybackie noclegi, przeważnie propozycję mają agroturystyczne gospodarstwa, pensjonaty i prywatne domy.

Przeczytaj bez marudzenia ten wpis z www opisującego analogiczne posty, gdyż on na pewno także jest godny Polecenia.

Jeśli ktoś się nastawia na czterogwiazdkowy hotel, to jednak nie w tym mieście, tanie noclegi Kąty Rybackie będą raczej nastawione na turystów, jacy nie oczekują luksusów, a bliższego kontaktu z przyrodą.

I miejscowość ta może to zapewnić, bowiem w okolicy są położone przepiękne, szerokie i co najważniejsze puste plaże, a także największy w Europie rezerwat kormoranów czarnych.