Certyfikat prince2 będzie rewelacyjny każdego jeżeli działasz jako project manager

Jeżeli pracujesz w dużej korporacji i chcesz się wspinać wyżej po szczeblach kariery, wówczas bez wątpienia powinna zainteresować Cię możliwość uzyskania certyfikatu Prince2. Ten szanowany na całym świecie certyfikat można zdobywać już od 1989 roku. Został on wtedy stworzony przez organizację Central Computer and Telecommunications Academy, która później przekształciła się w Office of Government Commerce. Certyfikat prince2 będzie doskonały właśnie dla Ciebie kiedy działasz jako kierownik projektów.

menedżer

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteś managerem, wówczas również zdecydowanie powinieneś przemyśleć możliwość wyrobienia takiego certyfikatu. Możesz także wziąć to pod uwagę jeśli poszukujesz pracy w charakterze kierownika. Mnóstwo projektów, przede wszystkim państwowych poszukując pracowników wysokiego szczebla, bez wątpliwości niejednokrotnie wymaga legitymowania się certyfikatem Prince2. Dzisiaj są dwa rodzaje certyfikatów Prince2 – Prince2 Foundation oraz Prince2 Practitioner.

Jeżeli chcesz mieć pierwszy stopień Prince2, wówczas musisz tylko podejść do egzaminu. Nie musisz kończyć żadnych praktyk – musisz jedynie pozytywnie zdać test. Jeśli Ci się to uda, wówczas możesz już posługiwać się certyfikatem Prince2, który jest uznawany na całym świecie. Cena takiego egzaminu to dzisiaj około tysiąc złotych. Jeżeli zdecydujesz się podejść do egzaminu, wówczas musisz naprawdę dobrze się przygotować. Egzamin jest bardzo trudny, dlatego właściwe przygotowanie się do niego zajmuje nieraz naprawdę wiele czasu.

zarządzanie projektami

Autor: KOMUnews
Źródło: http://www.flickr.com
Drugim poziomem certyfikatu jest Prince2 Practitioner, który obliguje Cię do prowadzenia kursów z zakresu Prince2. Koszt podejścia do takiego egzaminu to mniej więcej dwóch tysięcy złotych i jest on zdecydowanie o wiele cięższy niż certyfikat niższy.

Chcesz poznać opisywany temat pod innym kontem? Jeśli tak, to najlepszą metodą byłoby kliknięcie w ten link. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły (https://assistly.pl/o-firmie).

Żeby otrzymać więcej informacji na temat certyfikatów Prince2, wystarczy między innymi poszukać trochę w internecie. Jeżeli wpiszesz w wyszukiwarkę internetową frazę „Prince2 egzamin”, bez wątpliwości uzyskasz wiele wiadomości. To znakomity sposób, aby dowiedzieć się wszystkiego, co tylko jest Ci potrzebne. Jeżeli zdecydujesz się podchodzić do egzaminu, wówczas będziemy za Ciebie mocno trzymać kciuki.