Skitouring – świetny sposób na to, ażeby polepszyć formę

Szybko zapadający zmierzch, liście spadające z drzew, słupki rtęci szybujące w dół, desczowa pogoda za oknem – jesień rozpanoszyła się u nas na dobre. Jednak czas prędko mija i nim się obejrzymy nadejdzie zima.

Jedni przyjmują tę „nowinę” ze smutkiem, inni na samą myśl o białej porze roku nie posiadają się z radości, cały rok kompletując potrzebny sprzęt i przeglądając oferty biur turystycznych w poszukiwaniu najbardziej interesującej propozycji.
skitouring

Autor: Macnetize.com
Źródło: http://www.flickr.com
Austria, Szwajcaria, południowy Tyrol każdego roku przyciągają dziesiątki tysięcy spragnionych „białego szaleństwa” wczasowiczów z nieomal wszystkich zakątków świata.

Intrygują Cię zaprezentowane tu tematy? Jeśli tak, to fantastycznie – użyczamy także dla Ciebie bezpłatny dostęp (https://www.nadwigrami.pl/stadnina-koni,oferta-klacze.html) do nowej strony.

Mróz, piękne pejzaże przed oczami, dobrze utrzymane stoki i masa śniegu dookoła to dla amatorów sportów zimowych idealne, wręcz wymarzone warunki. Współcześnie coraz bardziej popularny stają się skitouring (odkryj więcej). Pewnie spora część z Was zachodzi w głowę, co znaczy owo pojęcie. Nie wtajemniczonym wyjaśniamy: najprościej rzecz ujmując to połączenie wędrówki po górach i tradycyjnego zjazdu na nartach. Co ciekawe opisywana forma uprawiania sportu była znana już dawniej a ostatnio niejako „odkurzona” ponownie wraca do łask. A jeśli, szusowanie po stoku to Twój żywioł zaopatrz się w narty K2. Dlaczego dobrzebyłoby je nabyć? Powodów jest przynajmniej kilka.

Wspaniałe właściwości jezdne, niespotykana dynamika, olbrzymia stabilność, doskonałe trzymanie krawędzi przy największych prędkościach, dobra przyczepność, najwyższa jakość wykonania, wykorzystanie innowacyjnych technologii – wymieniać można bez przerwy.