Stadnina koni wewnątrz Limanowej – czyli, kilkanaście słów na temat tamtejszej szkoły jeździeckiej

Limanowa to usytuowana wewnątrz województwie małopolskim malutka – ponieważ mająca zaledwie 7,197 metrów kwadratowych – mieścina, w której to znajdziemy parę atrakcji turystycznych, jednak to dzięki widoczkom owe lokalizacja bardziej zasługuje na nasze osobiste zainteresowanie.

W owym mieście znajdziemy również stadninę koni, która ma w posiadaniu własny klub jeździecki, a o którym za chwilkę trochę po opowiadamy…
podróż

Autor: Chelsea Gabriel
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim trzeba po zaznaczać, że samiutka stadnina > idź do serwisu koni Limanowa, nie ma w posiadaniu własnej stronki internetowej – wszelakie potrzebne naszym osobom informacje na jej temat znajdziemy jednakże „buszując” po sieci internetowej, czy też zerkając bezpośrednio na stronę tego konkretnego miasta, gdzie znajdziemy informację o trzech lokalizacjach, gdzie znajdziemy koniki. Jednakże żadne spośród tych miejsc, nie posiada napomkniętej stronki i tylko jedna z nich jest nadmieniona wewnątrz Mapkach Google – dlatego właśnie to dokładnie na niej się dzisiaj skupimy. Stadnina Koników – a więc, znany w tamtym obszarze Klub Jeździecki „Parada”, jest to lokalizacja przeznaczone równocześnie dla dorosłych, jak i dla dzieciaków. Wspomniane miejsce odnajdziemy na ulicy Leśnej, na której wspomniany klub działa już od dokładnie 1993 roczku, więc nie trzeba się obawiać co do ich autentyczności szczególnie, że można łatwo sprawdzić, jak sprawnie działa owe miejsce, dzięki podanemu przez nią wewnątrz sieci numerowi KRS.

Powiat Limanowski – wewnątrz którym to znajduje się Limanów – jak jest dobrze jeszcze zauważyć, posiada wewnątrz swoim składzie parę miast, które to również posiadają osobiste stadniny. Dlatego jeżeli planujesz odwiedzić ten konkretny powiat, nie masz możliwości by ich pominąć!