Wybierasz się na egzotyczne wakacje? Poznaj najpopularniejsze kierunki. Przeczytajcie, gdzie warto się wybrać

Polacy coraz to entuzjastyczniej planują wakacje poza sezonem wakacyjnym. Okazuje się także, iż wzrasta zainteresowanie egzotyczną turystyką.
W bieżącym sezonie najbardziej popularne kraje to Kuba, państwo środka, Dominikana oraz Tajlandia – wybiera je ok. 58% wyruszających na egzotyczne wakacje.

przejażdzka rowerowa

Autor: Israel_photo_gallery
Źródło: http://www.flickr.com
plaża w Kołobrzegu

Autor: zeesenboot
Źródło: http://www.flickr.com
Chiny zyskały na wziętości dzięki niskim cenom podróży zorganizowanych. Przeciętny koszt egzotycznej wycieczki, wynoszący około 3700 zł od osoby – to jedna z najniższych cen, jeżeli chodzi o egzotyczne kierunki. Państwo środka to nie jedynie porty przeładunkowe czy też wielkie miasta. Jest to też ciekawa a także barwna cywilizacja, olśniewające dzieła ludzkich dłoni oraz niewyobrażalne cuda natury. Najbardziej popularne są eskapady objazdowe ze zwiedzaniem Pekinu jak też admirowanie Wielkiego Muru Chińskiego – najogromniejszej budowli postawionej kiedykolwiek przez człeka, jeden z cudów świata i symbol Chin. Następnym modnym kierunkiem jest Kuba. Jednym z głównych przyczyn jej wziętości jest niższa cena eskapad. Kuba jest największą wyspą Morza Karaibskiego należącą do archipelagu Wielkich Antyli. Przez cały rok dominują tam wysokie temperatury. Jest tam mnóstwo palm kokosowych, dziewiczej natury, interesujących zabytków oraz przecudownych wybrzeży.
Gdzie jeszcze pożądane byłoby jechać? Nowością w ofercie egzotycznych wycieczek jest duża liczba wyjazdów 3-4 dniowych.

Masz ochotę zdobyć świeże informacje na konkretny temat? To obejrzyj witrynę, z pewnością da Ci ogromną ilość pozytywnych emocji oraz na długo pozostanie w Twej pamięci.

Najtańsze będą do Emiratów Arabskich. Odpoczynek w Tajlandii albo Kenii to wydatek przynajmniej 3600 zł od osoby. Jednak przy doborze tego wariantu odpoczynku okazuje się, że opłata nie jest najważniejsza.

Decydując się na wyjazd egzotyczny turyści kierują się głównie jakością oferty jak też jej nieszablonowością. Wbij w przeglądarkę egzotyka last minute (zobacz: wyspy kanaryjskie z niemiec) aby odnaleźć wczasy dla siebie w dobrej cenie.