Od jakiegoś czasu dręczy Cię pewna sprawa

Twoje dziecko, choć wcześniej pisało naprawdę ślicznie, aktualnie bazgrze okropnie. Do tego wielokrotnie spostrzegłaś, iż mruga bezwiednie oczami, a oglądając dobranockę , chce być jak najbliżej ekranu.

okulary dla dzieci

Autor: Hästens
Źródło: Hästens
Domki

Autor: http://concordiaubezpieczenia.pl
Źródło: http://concordiaubezpieczenia.pl
Odnosisz wrażenie, że zwyczajnie słabiej widzi.
Prawdopodobnie masz rację. Takie zmiany o których opowiadasz mogą akurat świadczyć o osłabieniu jakości widzenia. Wiesz bardzo dobrze, iż wizyta u specjalisty Was nie ominie .Subtelnie rozmawiałaś o tym z dzieckiem , lecz maluch zagroził Ci, że nie będzie nosić żadnych okularów. Cóż, to powszechne w takim wieku, co nie znaczy, że masz to zostawić własnemu biegowi. W tym momencie przychodzi czas przetestowania Twojego sprytu i przekonania dziecka do noszenia okularów. Nie masz pojęcia jak to uczynić? Przede wszystkim przyrzeknij, że wybierze sobie takie okulary dla dzieci, które jemu się spodobają. Nie wtrącaj się w ten wybór, chociażby wskazany model ani troszeczkę Ci nie odpowiadał, czy gdyby okazał się najdroższym wyborem – na starcie niech to właśnie dziecko zdecyduje. Jeżeli wybierzesz osobiście, z pewnością nie będzie ich nosić. Przyprowadź więc dziecko do optyka, zaprezentuj wszystkie okulary dla dzieci – okulary dla dzieci jakie mają w ofercie i pozwól wybrać. Nie ma opcji, by do któryś dziecko się nie przekonało, a kiedy już się przekona to też polubi, a Ty zyskasz świadomość, że będzie je nosił na nosie, a nie w kieszeni.

Musisz tak zrobić, w innym wypadku z pewnością Twój maluch nie będzie ich nosił, a do tego nie możesz dopuścić. Zobaczysz, że jak dziecku będą się podobać, to ani jeden kolega nie będzie w mocy mu dokuczyć, iż brzydko w nich wygląda.