Urlop nad Bałtykiem nie tylko w wakacje

Wielu z nas pragnie czasami udać się na wypoczynek, który pomoże nam podładować baterie na następny rok. Typujemy wtedy niekiedy rodzime kurorty, innym razem te zagraniczne, zwłaszcza nadmorskie, czasami nawet wybieramy się na odległą wyprawę, na przykład do Ameryki.

spa nad morzem

Autor: Tomcio77
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak nie każdy jest amatorem spiekoty, niektórzy preferują mniej gorące miesiące na wypoczynek, wybierając nadbałtyckie kurorty.
bielizna, stanik, kobieta

Autor: Luciano Mello
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo ciekawą opcją wypoczynkową, dla persony która nie chciała lub nie mogła wybrać się na wczasy w sezonie, może być SPA nad morzem.

Stworzyliśmy dla Ciebie nowe przyciągające notki na ciekawiący Cię temat. Wejdź do kolejnego artykułu i czytaj raport (www.naturalhotel.pl/).

Obecnie, wzdłuż długiego pasa wybrzeża bałtyckiego, możemy znaleźć dziesiątki miejsc, specjalizujących się w usługach tego rodzaju. Jako że konkurencja jest spora, ceny są niezwykle przystępne, można również znaleźć interesujące okazje. Często opcja SPA nad morzem poza letnim sezonem jest przeceniana, możemy wówczas za taki sam nocleg (tanie noclegi lidzbark warmiński) zapłacić dwa razy mniej. W koszcie noclegu mamy zwykle zawarte podstawowe zabiegi a także wyżywienie. Dużym atutem uzdrowisk w takim rejonie, jest to, że możemy kurować się tam jodem.

Otóż tego pierwiastka najwięcej ma najprawdopodobniej Ustronie Morskie Noclegi w tej uroczej miejscowości są w bardzo atrakcyjnych cenach już od września, gdy w polskich realiach pogoda gwałtownie się psuje. Jednak w momencie kiedy plażowanie nie jest dla nas ważne, tylko pragniemy porządnie odpocząć i pooddychać morskim powietrzem spacerując wzdłuż plaż, jest to opcja dla nas niezwykle ciekawa. Ustronie Morskie ma również własny ośrodek SPA, w którym obniżone noclegi możemy zabukować na specjalnych stronach internetowych.

Opcja wypoczynku zmieszanego z zabiegami jest szczególnie rekomendowana nad rodzimym morzem, gdzie poza tym można pooddychać powietrzem pełnym jodu. Poza sezonem letnim będziemy mogli bez problemu spacerować po plażach, bowiem turystów będzie jak na lekarstwo. Dodatkowym plusem terminu jest także atrakcyjna cena za nocleg.