Apartament Zakopane

Stolica polskich gór to miasteczko liczące niecałe trzydzieści tysięcy mieszkańców. W okresie wypoczynkowym przyjeżdża tu ok. trzech milionów urlopowiczów, dzięki którym Zakopane z małego miasta przemienia się w dużą, tętniącą życiem, turystyczną miejscowość.

zakopane

Źródło: www.morguefile.com
Fenomen polskiej stolicy gór polega głównie na tym, że nie zależnie od pogody panuje tu niezwykły urok, stolica polskich gór jest idealna na spędzenie wolnego czasu. W Zakopanem znajduje się ogromną liczbę noclegów, coraz bardziej popularne są również apartamenty Zakopane oraz Kościelisko.

Niezliczona liczba tras turystycznych, imprez kulturowych, to wybrane z ogromnej liczby atrakcji czekających na odwiedzających. Ogromnym powodzeniem cieszy się jednak Zakopane zimą. Wielbiciele śniegu mają wówczas do dyspozycji pięćdziesiąt porządnie przygotowanych stoków narciarskich o różnym zakresie zaawansowania, wiele wypożyczalni wyposażenia snowboardowego, a także mnóstwo barów i restauracji oferujących regionalne potrawy. Zakopane latem to przede wszystkim odpowiedni okres na piesze przechadzki a także zdobywanie okolicznych dolin.

Jeśli poszukujesz najlepszej obecnie propozycji w internecie, spójrz na serwis (https://statkiempotrawie.com/kontakt) a bez wątpliwości tutaj ją szybko znajdziesz i chętnie ją wybierzesz.

Sprzęt dla turystów znajdziesz tu: sprawdzone info.

Dla tych osób które nie cierpią męczących wypraw szlakami a koniecznie chcą znaleźć się na jakimś szczycie tatrzańskich gór polecamy kolejki na Kasprowy Wierch które czynne są przez cały rok. Niewątpliwie jedną z ciekawszych atrakcji w tej miejscowości jest możliwość popluskania się w basenie geotermalnym, w Zakopanem można również spróbować przejażdżki na koniach. Więcej markowego sprzętu znajdziesz w tym miejscu: .

Stolica polskich gór to nie tylko sport. Niezapomniane doznania kulturalne zagwarantują nam niezliczone muzea. Należy również zwiedzić najsłynniejszą chyba ulicę w tym mieście – Krupówki, znajdziemy na niej bardzo wiele zabytkowych budynków. Warte uwagi są także odbywające się w Zakopanem imprezy sportowe.