Najważniejsze informacje o wyjeździe do Tajlandii, wykaz najpopularniejszych jej rejonów

Kraje w Azji od lat kuszą turystów przepiękną przyrodą, błękitnym morzem i bogatą kulturą. Od jakiegoś czasu kuszą również niezliczoną ilością rozrywek, a zaczęła przodować w tym Tajlandia, jeden z najchętniej odwiedzanych krajów z tamtych rejonów.

rekomendowana strona

Autor: Tetsuji Sakakibara
Źródło: http://www.flickr.com
Dziwić się nie ma czemu, że tak jest, bowiem Tajlandia ma bardzo dużo do zaoferowania. Przede wszystkim jest krajem bezpiecznym, tak naprawdę tam są bardzo porównywalne z pozostałymi turystycznymi rejonami świata, bez żadnego problemu udać się tam można nawet z mniejszymi dziećmi. Poza tym może zaproponować bardzo szeroko rozwiniętą bazę noclegów, w praktycznie każdej odwiedzanej przez turystów miejscowości nie będzie żadnych problemów z wynajęciem wolnego miejsca.

Kiedy fascynuje Cię przedstawiany temat, to odsyłam do źródła (http://www.wroclaw.optitaxi.pl/bagazowka), gdyż znajdziesz tu wiele fascynujących zagadnień w tym temacie.

No i zaproponować może dużo jeśli chodzi o sam relaks i odpoczynek. Budowle świątynne sprzed kilku tysięcy lat, wspaniałe lasy i krystalicznie czyste morze z barwnym podwodnym światem sprawiają, że przez cały pobyt po prostu nie będzie czasu na to, aby w jakikolwiek sposób narzekać na brak rozrywki albo nudę. Jednym z najchętniej odwiedzanych regionów Tajlandii, znany również od strony mocno rozrywkowej, jest Pattaya. Pattaya zyskała światowy rozgłos przez to, że jest rozrywkowym centrum i nie zawsze niewinnych zabaw, praktycznie przez cały czas otwarte tam będą otwarte dyskoteki, kluby i bary.

Tajlandia, Bangkok

Autor: DCWG
Źródło: Tajlandia, Bangkok
Lecz wakacje pattaya to nie nie tylko niekończąca się impreza z pięknymi kobietami, to również wspaniała przyroda, lunaparki i tysiącletnie zabytki i budynki. Jedną z najbardziej popularnych rozrywek Tajlandii jest przepiękne życie podwodne, i Pattaya także pod tym względem ma sporo do zaproponowania. Tajlandię najlepiej odwiedzić podczas zimowych miesięcy, od listopada do marca. Wtedy będą najlepsze warunki do odpoczynku, i można liczyć na wspaniałą, słoneczną pogodę. Oferta wycieczek do tego kraju jest coraz większa, praktycznie każde biuro podróży jakieś będzie miało w swojej ofercie. Ceny są dość zróżnicowane, ale jeśli ktoś będzie miał trochę szczęścia i trafi na atrakcyjne pattaya last minute (strona www), to wyjechać może na wycieczkę za naprawdę niską kwotę.