Hotel Nowy Targ jako lokalizacja wielu atrakcji i wypoczynku

Nowy Targ to przepiękna metropolia Podhala. Od stuleci słynie z handlu i rzemiosła, przede wszystkim z wyrobu kożuchów i obuwia. To lokalizacja nie tylko pięknych pejzaży, jednak również wielu atrakcji i odpoczynku, który umożliwia hotel Nowy Targ.

pokój

Autor: Hotel Montecatini Terme
Źródło: http://www.flickr.com
Ceniąc malowniczość i urok owego miejsca, w latach 50-tych przeszłego wieku został tutaj utworzony rezerwat przyrody, a jego romantyczna sceneria posłużyła jako plener w produkcjach filmowych.

W tej okolicy jest możliwość upajać się niebanalnymi pejzażami masywu Babiej Góry, oraz widokami proponowanymi przez cztery Parki Narodowe. Nowy Targ jest profesjonalną bazą turystyki pieszej, rowerowej, narciarskiej, także kajakowej, to naturalnie stąd wyrusza najstarszy i najogromniejszy w Europie spływ kajakowy. W słoneczne dni warto przeznaczyć chwilę na delektowanie się, wytwarzanymi z tradycyjnych przepisów, lodami.
W dawnym kamieniołomie został wykonany rezerwat przyrody mający pod swoją ochroną wielobarwne wapniowe skały, wywodzące się z rozmaitych czasów geologicznych. Dla każdego podróżnika jest niebanalnym wrażeniem zobaczyć zakrzepłe w skalnych formacjach szczątki byłej fauny.
Skałka Rogoźnicka to miejsce unikatowe nie tylko w skali Podhala, ale też całej Polski.
O jej unikalnym charakterze niech świadczy fakt, iż jest to jedyne miejsce w Polsce wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Geologicznego UNESCO. Oznacza to, że Skałka Rogoźnicka jest unikatowym miejscem geologicznym w skali świata.

na szlaku

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Nocleg w samym Sercu Gór to świetna oferta dla wszystkich poszukujących chwili odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Nie ociągaj się – czytaj całość tutaj (https://www.sportsevents.pl/rajdy-wrc/wyjazdy-na-rajd-wielkiej-brytanii-2018/) na temat, który tu zaprezentowaliśmy. Więcej informacji wyszukasz w tekście ukrytym pod poniższym linkiem.

Na przykład w tym miejscu Hotel w Nowym Targu z przytulnymi pokojami.

Doskonałe położenie otwiera obszerny wachlarz możliwości przed każdym kto przystanie tu choć na chwilę. Dla żądnych znojów, ale i przyjemności górskich włóczęg stoją otworem trakty Gorców, Pienin, oraz Tatr. Na pasjonatów białego szaleństwa czekają dwa niedaleko położone wyciągi w samym Nowym Targu, również ich bezgraniczna ilość na całym Podhalu. Wypatrującym beztroskiego wypoczynku zdołamy zaproponować przechadzki na łonie natury, oraz spływ Dunajcem. Wyczerpanych wszelakimi atrakcjami górskimi zaprasza hotel Nowy Targ.