Jak piękne i gustowne akcesoria firmy blomus tworzą przyjemne, stylowe wnętrza.

Dawniej na stoliku w kuchni leżał dziergany obrusik, który pamiętał czas pra-pra-babci, a na nim okazale prężył się z kryształu, niejednokrotnie dość nieładny i toporny flakon. Warunkiem jednak, by flakon miał się gdzie wdzięczyć, był adekwatnie duży stół. I tak kolejne pokolenia skubały skrawek prababcinego obrusika i z niesmakiem czyściły pełną załamań kryształową maszkarę. Zadowolony był ten, kto miał malutki stolik, czy też wcale nie posiadał kuchni. Chociaż względne to zadowolenie, bo wzrok takiego człowieka częstokroć padał na niesamowicie nieciekawą ceratę na kuchennym stoliku. Też niezbyt interesująca alternatywa.

gotowanie

Autor: Websenat
Źródło: http://www.flickr.com

Wspomniawszy z tęsknotą czasy PRLu, można przenieść się ku barwnej, designerskiej, pełnej rozmachu i czaru współczesnej jadalni, wystrojonej w oryginalne patery na owoce najbardziej znanych producentów. Patera na owoce stała się na topie z racji okresów obfitości. Aktualnie możemy zakupić i wyeksponować na ładnej paterze plony z każdego zakątka świata. Ciężko więc się dziwić nadmienionym latom PRLu, że lata te pater na owoce nie aprobowały, bo najzwyczajniej w świecie, nie było w polskich sklepach i na bazarach egzotycznych owoców.

Chyba, że ktoś gdzieś kupił sztuczne atrapy, które mogły bezpiecznie na stole poleżeć, wtedy patera miała rację bytności. Kiedyś świeże owoce nie zachowałyby się nawet godziny, skonsumowane przez złaknionych witamin domowników. Lecz teraz jest owoców mnóstwo, tyle samo jest i pater. Głębokie, płytsze, proste, wymyślne, drewniane, ze stali, z tworzywa – jaka się komu podoba, taka będzie na owym stole. Dzisiejszy producenci – m.in. Blomus – patera Ondea, pieszczą wielbicieli owoców swoimi, nieraz niezmiernie interesującymi w kształcie, paterami.

gotowanie

Autor: USASOC News Service
Źródło: http://www.flickr.com

Designerskie akcesoria, ekskluzywne garnki , naczynia i sprzęty do kuchni, piękne szkło czy też zastawa stołowa, ekskluzywne akcesoria do win ładnie dekorują codzienny i odświętny stół. Trendowe, stylowe i wyszukane wyposażenie wnętrz to doskonały sposób na stworzenie ciekawej przestrzeni. Pomieszczenia naszego dziennego odpoczynku, pracy potrzebują niekiedy niewielkich zmian, by zyskać nowego blasku czy odmienności.