Czy katalogi firm przejdą do historii?

Nie dawniej jak rok temu otrzymałem pocztą do domu książkę telefoniczną z katalogiem firm. Nie wyrzuciłem jej, ale do dzisiaj do niej nie zajrzałem. Może zostawię w formie pamiątki dla dzieci ? Jednocześnie zadziwił mnie fakt, że takie publikacje jeszcze powstają. Jeśli nawet ktoś je jeszcze przegląda to z pewnością coraz więcej osób szuka dostawców w internecie.

strona internetowa

Źródło: http://www.sxc.hu/
Intensywna promocja w internecie ma wpływ na efekty wyszukiwania i w istotnym stopniu zniekształca wyniki zwracane przez wyszukiwarki.

Kliknij ten link, aby przekonać się, co inny serwis udostępnił na ten wątek. To na pewno także Cię zaintryguje.

Coraz trudniej dotrzeć do nie sfałszowanej i obiektywnej informacji. Z tego natłoku informacji coraz trudniej wyszukać wartościową dla nas ofertę handlową informację i wybrać najlepszą.

Po co tracić czas na przeszukiwanie sieci i dopasowywanie ofert! Czy ktoś lub coś może nas wyręczyć?

Przecież możliwa jest sytuacja odwrotna. Dlaczego to my, klienci musimy szukać kontaktów z odpowiednimi dostawcami? Dlaczego producent lub usługodawca nie mógłby poszukać klientów . Przecież dotarcie do klienta to jeden z ich priorytetów. Zainteresowany przygotuje najlepszą ofertę i zaproponuje to co ma najlepszego.