Dla kogo są programy lojalnościowe?

Już blisko 15 lat ściśle zajmujemy się zagadnieniem marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i wdrażamy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, kompleksowo od projektu, agendy, kreacji, systemu informatycznego, baz danych.

Programy Partnerskie to programy lojalnościowe wdrażane w obrębie B2B, tj. skierowane do partnerów, pośredników sprzedaży, dostawców, sprzedawców. Chęć do działania jest nie tylko efektem nagród i premii, ale przede wszystkim z poczucia należenia do elitarnej grupy, z czynników pozamaterialnych, stosunków i kontaktu z firmą, bazy wiedzy i możliwości uczestnictwa w kursach.

Programy lojalnościowe i partnerskie zmniejszają rolę ceny, pozwalają na zredukowanie przyznawanych rabatów i kreują barierę dla konkurencji. Zrealizowaliśmy tysiące tego typu działań w sektorze B2B i B2C. Wdrożyliśmy i obsługujemy systemy lojalnościowe instytucji handlowych, banki, aptek, branży spożywczej, FMCG, finansowej, chemicznej, lekarskiej, deweloperskiej, sanitarnej, paliwowej, nowych technologii, telekomunikacyjnej, motoryzacyjnej i wielu innych. Prowadzimy również wewnętrzne programy motywacyjne dla pracowników, handlowców, dealerów i dystrybutorów.

Do naszych plusów należą: korzyści skali i optymizacja wydatków, unikalne na polskim rynku know-how, narzędzia informatyczne do zarządzania programem lojalnościowym, odrębne centrum logistyki produktów premiowych, pomoc kancelaryjna i podatkowa.

Koniecznie zobacz na stronie analogiczne posty. Tam również znajdziesz coś ciekawego, ponieważ proponuje ona pokrewną problematykę.

Zapewniamy pewność i wygodę współpracy z ekspertami oraz całościową obsługę prawa i podatków, w tym m.in. profesjonalne wsparcie prawne i podatkowe, tworzenie dokumentów i formularzy, outsourcing obsługi podatków od premii.

Proces dostarczenia nagród jest jednym z istotniejszych, a zarazem najtrudniejszych etapów realizacji działania.

Programy lojalnościowe dla każdego

W istotnej części przesądza o tym, czy program lojalnościowy, premiowy, akcja czy konkurs przynoszą zamierzony, długoterminowy efekt i cementuje relacje z jego podmiotami. Dlatego zbudowaliśmy odrębne Centrum Logistyki Nagród i zapewniamy obsługę poszczególnych faz logistyki: dobór nagród, zakup, przechowywanie, konfekcjonowanie, pakowanie, dostarczenie, raportowanie. Stała, nieprzerwana od lat współpraca z najlepszymi producentami i dystrybutorami pomaga zagwarantować dostępność setek precyzyjnie wyselekcjonowanych modeli nagród i obniżyć koszty ich zakupu i logistyki.

Stoimy na stanowisku, że celem pakietu lojalnościowego nie ma być jedynie bieg po nagrody. Oprócz zwiększenia sprzedaży istotną rolę ma tu budowa relacji marketingowych. Taka działalność staje się platformą komunikacji, a segmentacja oparta o kryteria sprzedażowe, life-style, gusta, historię relacji, umożliwia idealny dobór narzędzi motywacji. Na bazie własnych badań satysfakcji i oczekiwań uczestników prowadzimy programy, w których premię stanowią nie tylko nagrody rzeczowe, lecz także wartości dodane, dostęp do wiedzy, kanałów informacji oraz porady ekspertów. Relacje wsparte na tych fundamentach owocują nad wyraz silną lojalnością.

Więcej na

Zostawiamy do dyspozycji zaawansowany technologicznie i łatwy w użyciu, gotowy system do kierowania programami motywacyjnymi. Nieistnienie konieczności tworzenia od zera umożliwia natychmiastowe uruchomienie działań i obniżenie kosztów. Oferujemy fachowe wsparcie informatyczne i doradztwo umożliwiające płynną integrację z własnymi systemami firmy, dostawców i odbiorców, banków, itp. Pomagamy dostosować bazy danych, stworzyć indywidualne konta biorących udział, strony www, katalogi nagród, podliczanie klasyfikacji i promocji, raporty, narzędzia komunikacji interaktywnej, e-learning i testy wiedzy.
Źródło: www.programylojalnosciowe.pl