Nowe atrakcyjne konto osobiste dbNET oferowane przez Deutsche Bank

Deutsche Bank urzekł swoich Klientów innowacyjnym interesującym artykułem finansowym, którym jest nowiusieńkie konto internetowe dbNET. Konto osobiste dbnet niesłychanie prędko zyskało na popularności oraz mnóstwo osób zdecydowało się na jego założenie, w szczególności, że konto to powiązane jest z licznymi zaletami, które na pewno wskazane jest nieco sobie przybliżyć.

konto osobiste

Autor: Ken Teegardin
Źródło: http://www.flickr.com
Konto osobiste dbnet jest praktycznie bezpłatne, jedyna należność wiąże się z obsługą karty płatniczejj, jednakże jeśli należysz do osób, które nieraz płacą kartą i miesięczne opłaty kartą wynoszą minimum 200 złotych to opłaty tej możesz uniknąć.

Czy ta problematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeśli tak, to oprócz tego poza tym zobacz ofertę panele fotowoltaiczne katowice, która dotyczy omawianej kwestii, zatem niewątpliwie także Cię zainteresuje!

Konto dbnet daje również możliwość skorzystania z sporych zniżek, rabatów oraz promocji, prócz tego zdołasz również skorzystać z wyższego oprocentowania artykułów oszczędnościowych. Wartością konta osobistego dbnet jest także to, że zdołasz definitywnie bezpłatnie wypłacać pieniądze z konta, tak więc nie musisz obawiać się żadnej prowizji! Z gratisowych wypłat w bankomatach można korzystać nie wyłącznie w Polsce, lecz również za granicą. Co więcej zakładając konto osobiste dbnet otrzymujesz także kartę płatniczą, jaka jest ubezpieczona od kradzieży.

Konto internetowe dbnet to naprawdę doskonałe rozwiązanie dla osób, jakie szukają praktycznego, łatwego w obsłudze konta i jednocześnie zależy im na dobrym dostępie do ciekawo oprocentowanych produktów oszczędnościowych, albowiem posiadając nowiutkie konto dbnet w Deutsche Banku zdołasz zdobyć bardzo ogromnie oprocentowane konto oszczędnościowe.

Podobnie ciekawy materiał odnajdziesz po przejściu do serwisu (https://sosushi.pl/) – zobaczysz, że jest niezwykle wciągający, zatem przeczytaj go.

Dodatkowym walorem jest także to, że otwarcie konta jest całkowicie darmowe, nie płacisz również za wydanie karty debetowej do rachunku, która posiada funkcję płatności zbliżeniowych oraz internetowych. Nie płacisz też za internetowe rozporządzenie przelewów stałych, ubezpieczenie karty oraz krajowe przelewy ELIXIR wykonywane internetowo. Dodatkowo bezpłatne jest również rozporządzenie i realizacja polecenia zapłaty.