A gdy kończy się zimowy czas to pojawia się problem z… wagą. Jak sobie z tym poradzić|dać radę? Jak być w formie, gdy nadejdzie wiosna?

kiedy wartość temperatury wzrasta to oznaka, iż czas zrzucić kilka zbędnych partii odzieży. Do komody chowamy kurtki, golfy, odkładamy buty na okres zimowy, a czapkę zimową zamieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednakże trochę przybraliśmy na wadze, troszkę nas trochę, tak, siedzenie w długotrwałe zimowe wieczory i objadanie się, te wszystkie pączki, torty, wizyty to cukiernia, to kawiarnia, brak aktywności – to czynniki, które wpływają na nowe, niepotrzebne kilogramy.

Wczasy odchudzające w górach – na które oferty warto zwrócić uwagę?

W dzisiejszych czasach wszystko powinno być fit. Posiłki, które robimy sobie na śniadania, obiad, czy kolacje. Każda przekąska, którą sobie robimy w trakcie dnia też musi być fit. My sami musimy posiadać fit ciała, bo inaczej będziemy się źle ze sobą czuć. Jednak nie możemy wpadać w skrajności. Jeżeli mamy nadwagę to możemy zabrać się za odchudzanie. Ale musimy to robić z głową. Najsensowniej iść do dietetyka i zacząć sensownie jeść. Dodatkowo dobrze trochę poćwiczyć.