Handel międzynarodowy

Rozrost komunikacji, sieci i systemów cyfrowych pozwoliły kompaniom o zasięgu międzynarodowym bardzo przyspieszyć i usprawnić swoje pozycję na rynku. To jednak nie jest jedyna sprawa, jaka pozwala prowadzić handel czy w inny sposób pracować na arenie kontynentalnej bądź transkontynentalnej, bo przecież nawet najlepsza komunikacja elektroniczna nie zapewni transportu towaru z jednego państwa do innego, nie wspominając nawet przecież o przewozie transkontynentalnym.

Audyt Mystery shoppping B2B i B2C

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe testy jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle rynkowych rywali.

Lotnisko Wrocław – jak się tam dostać i w pobliżu zaparkować?

Sporo z nas, Wrocławian, nierzadko w ciągu roku używa połączeń samolotowych. Wybieramy się na wakacje, w odwiedziny do rodziny, do szkoły. Za sprawą niedrogim liniom lotniczym jest to bardzo opłacalna i wygodna forma wycieczki. Mimo, że przelot w obrębie Europy trwa tylko parę godzin, musimy jeszcze do czasu podróży doliczyć drogę na lotnisko – a z tym bywa wszelako, gdyż nierzadko miejsca te usytuowane są pod miastem. Wrocław całe szczęście, ma całkiem przyzwoity dojazd.

Badania marketingowe i ich warianty

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług oraz korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony oraz okazje i ryzyka na tle bezpośrednich rywali.

Jak poradzić sobie w dobie kryzysu?

Panujący na całym świecie kryzys spędza sen z powiek właścicielom przeróżnych firm. Obecne czasy nie są dla nich za bardzo łaskawe. Mnóstwo ludzie, w trosce o rodzinny budżet, mocno ucina wszelkie zbędne wydatki. Nie jest w takiej sytuacji prosto dotrzeć do potencjalnego odbiorcę nawet wyjątkowo atrakcyjną reklamą. Rodacy nie łapią się teraz tylko na wielkie zniżki cenowe. Potrzebują oni odpowiedniego podejścia. Jeśli zatem chcemy jak najlepiej dla naszej firmy, musimy szybko zlecić consulting.

Marketing online jest idealną alternatywą, bowiem mnóstwo ludzi loguje się do sieci

Dzieci zaczynają naukę informatyki już w pierwszej klasie, gdyż każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że jest to przyszłość. Ewidentnym jest, że wielu osobom w podeszłym wieku się to nie podoba i preferowaliby, gdyby dzieci zamiast siedzieć przed ekranem komputera na okrągło bawiły się na dworze wraz z kumplami. Czasy się zmieniają niezależnie od tego czy nam się to podoba czy nie. Dlatego każdy człowiek winien zwiększać swoją wiedzę w zakresie IT.

Marketing w internecie jest idealną opcją, ponieważ coraz więcej osób loguje się do sieci

Małolaty rozpoczynają naukę informatyki już w pierwszej klasie, bo każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że jest to przyszłość. Oczywistym jest, że wielu starszym osobom się to nie podoba i preferowaliby, gdyby dzieci zamiast siedzieć przed laptopem na okrągło bawiły się na zewnątrz razem z kumplami. Czasy się zmieniają bez względu na to czy nam się to podoba czy nie. W związku z tym każdy z nas musi zwiększać swoją wiedzę w obszarze IT.

Jak prowadzić biznes w okresie złej koniunktury?

Całkowicie profesjonalne doradztwo biznesowe to wyjątkowo znacząca dziedzina dla przedsiębiorców z różnych dziedzin. Wymóg stałego inwestowania w swój zakład wymaga wybierania tylko świetnych ekspertów, którzy szybko i skutecznie pozwolą się firmie pozbierać i zacząć przynosić najlepsze wyniki. Doświadczeni doradcy pozwolą na zapoznanie zainteresowanych współpracą przedsiębiorców w skuteczne triki, umożliwiające efektywniejszą pracę. Zmiany w społeczeństwie najczęściej wymagają zmian także w poszczególnych organizacjach. Chcemy zminimalizować stres naszych klientów do minimum.

Public Relations w innowacyjnym przedsiębiorstwie

Public Relations (w skrócie PR) to ostatnimi czasy atrakcyjne określenie nie tylko w transnarodowych korporacjach, ale dodatkowo w mniejszych, krajowych firmach. Zapożyczone z języka angielskiego zdanie można przekładać jako budowanie wizerunku, bądź kierowanie wizerunkiem. Akcje z zakresu Public Relations są zróżnicowane oraz kierowane do wielorakich grup odbiorców. Zawsze natomiast mają ten sam cel – utrzymanie, odnowienie albo udoskonalenie obrazu firmy.

Współczesne techniki zarządzania projektami – sprawdź możliwości

Zarządzanie przedsiębiorstwem związane jest z duża liczbą obowiązków, a przede wszystkim z dużą odpowiedzialnością. Odpowiadać należy bowiem nie tylko za powodzenie lub ewentualnie porażkę przedsiębiorstwa jako jednego organizmu, ale również za wszystkich zatrudnionych ludzi. Można to zauważyć szczególnie na przykładzie dużych firm, które tych ludzi zatrudniają ogromne ilości. Oprócz tego kierowanie firmą oznacza podejmowanie ważnych decyzji w różnych kwestiach, nierzadko z pozoru błahych.

Właściwie każda duża firma ma w swoich biurach informatyczne systemy zarządzania

Na pewno każdy właściciel zakładu produkcyjnego marzy o tym, żeby jego firma jak najprężniej się rozwijała. Oczywiście zwykle zaczyna się od malutkiego rodzinnego biznesu, z czasem jednak czasami udaje się tak rozwinąć działalność, że zaczyna zatrudniać się mnóstwo pracowników oraz wynajmuje się na ich potrzeby większe biuro.

Finansowanie społecznościowe – na czym to polega?

W dzisiejszych czasach bardzo duża ilość procesów odbywa się z użyciem Internetu. Internet stał się do pewnego stopnia drugą rzeczywistością, w której również przebiega komunikacja, dokonuje się transakcji i zawiera umowy. Niezwykle często także właśnie w sieci umieszczane są rozmaite projekty i pomysły, często ciekawe. W dawniejszych czasach najczęściej dobre idee ginęły z braku pieniędzy na ich wprowadzenie w życie. Można było wyłącznie prosić właścicieli firm o pomoc finansową, z różnym skutkiem. W czasie urządzeń komputerowych i sieci WWW tendencja ta uległa zmianie.

A czy Ty robiłeś już badanie marketingowe?

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.

Organizowanie podróży – co współcześnie bezwzględnie warto mieć na uwadze, by wyjazd był jak najbardziej udany?

Podróże są dzisiaj bardzo popularne. Z jakiego powodu? Głównie przez wzgląd na fakt, że człowiek ma do dyspozycji wiele komfortowych środków komunikacji, proponujących bezpieczny transport. Przykładem mogą być na przykład autobusy lub samoloty. Największym zainteresowaniem w dalszym ciągu wyróżnia się jednak jazda swoim samochodem, która zapewnia pewnego rodzaju niezależność. Jak jednak zorganizować podróż, aby była ona rzeczywiście udana?