Taste of Wild – karma wysokiej jakości dla twojego psa i kota

Posiadasz kociaka lub szczeniaka? A może oba zwierzaki? Ufasz jednemu producentowi karm dla zwierząt? Jeśli tak, to dla własnych ulubionych pociech wybierz karmę Taste of Wild. Zarówno koty, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego smacznego pokarmu.
Zestawiając z konkurencją, Taste of Wild szczyci się jako producent karmy bez zbóż. Czyli inaczej niż u ludzi gdzie ziarna są uważane za prozdrowotny walor. Mimo to w przypadku psów posiadacze czworonogów denerwują się zastępowaniem zbożem cennego mięsa i warzyw.

W jaki sposób najlepiej troszczyć się o zdrowie psa?

Zwierzęta towarzyszą ludziom od niepamiętnych czasów. Jak tylko ludzie pierwotni nauczyli się wykazywać lepszą zdolnością myślenia, niż zwierzęta, pojęli, że te stworzenia mogą służyć nie tylko do zabijania i skór. Zrodziła się idea hodowania, a wilki, które później bardzo długo i powoli przekształcały się w nieco inny gatunek, bliżej rozpoznawalny przez nas jako psy rasy husky czy malamut, były przygarniane trochę jako przyszywani członkowie rodzin, oraz wyjątkowo czujne i użyteczne narzędzia: do odnajdowania zwierzyny, do alarmowania przed zagrożeniem, do wypasania stad kóz i owiec.