Certyfikat prince2 będzie rewelacyjny każdego jeżeli działasz jako project manager

Jeżeli pracujesz w dużej korporacji i chcesz się wspinać najwyżej po szczeblach kariery, wówczas zdecydowanie powinna zainteresować Cię możliwość uzyskania certyfikatu Prince2. Ten uznawany na całym świecie certyfikat można zadawać już od 1989 roku. Został on wtedy opracowany przez organizację Central Computer and Telecommunications Academy, która następnie przemieniła się w Office of Government Commerce. Certyfikat prince2 będzie doskonały właśnie dla Ciebie kiedy pracujesz jako kierownik projektów.

Wiesz co kryje się pod pojęciem interim management? Interim management, to nowoczesne rozwiązanie, z którego korzysta coraz liczniejsza grupa firm i menadżerów.

Możliwe, że spotkałeś się już z tym terminem, jednak niezupełnie wiesz, znaczy. Ale jeżeli interesujesz się zagadnieniami związanymi z prowadzeniem firmy, to ten artykuł na pewno Cię zaciekawi. Chcąc w jak najprostszy sposób przybliżyć, czym zajmuje się interim management, można powiedzieć, że jest to większa firma pośrednicząca między managerami, a innymi firmami.

Nie wiesz jaki kierunek studiów wybrać? Sprawdź turystykę i rekreację!

Nauka na kierunku Turystyka i rekreacja jest połączaniem wiedzy teoretycznej i praktycznej dotyczących wielu innych dziedzin, takich jak nauka o środowisku, o kulturze, nauki humanistyczne, ekonomia i prawo. Najlepszym kandydatem na wspomniane studia jest osoba, pasjonująca się tą dziedziną, oraz podróżami, aktywnością fizyczną i metodami spędzania wolnego czasu.