Wymarzone wakacje z najbliższymi? Udaj się nad polskie morze.

Obecnie posiadamy nieograniczone opcje na spędzenie urlopu. Niektórzy z nas odwiedzają odległe kontynenty, jak Ameryka czy Afryka. Inni podróżują po Europie, korzystając z promocji tanich linii lotniczych. Kolejni preferują piesze przeprawy po rodzimych górach. Lecz nadal mnóstwo ludzi wybiera nasze Bałtyckie morze jako kierunek letniej przygody. Nic w tym dziwnego, jest to w końcu alternatywa atrakcyjna zarówno dla rodziców z pociechami jak i dla wielu młodych ludzi. Mało tego, mamy tam do wyboru bardzo ciekawe warunki zakwaterowania.
czytaj więcej

Doskonały odpoczynek w górach

Przybliża się czas letni, czas wyjazdów wakacyjnych i wypadów weekendowych. Entuzjaści górskich wędrówek winni uwzględnić w swoich planach Karkonosze. Turyści, którzy planują odwiedzić tutejsze miejscowości wypoczynkowe nie mogą skarżyć się na brak rozrywek.
Najważniejsze z nich to z pewnością długie, częstokroć całodzienne wędrówki górskimi szlakami, często wiodącymi przez lasy, lub kosodrzewinę.
czytaj więcej

Jakiego rodzaju atrakcje i rozrywki może zaoferować swoim gościom Szczecin, baza noclegowa tego miasta.

Jednym z większych a równocześnie bardzo popularnych miejscowości nad Morze Bałtyckie jest Szczecin. Położony on jest w północno zachodnim krańcu naszego kraju, nad ujściem Odry do morza. Jego położenie sprawiło, że jest on obecnie bardzo ważnym punktem na handlowej mapie tego regionu Europy, przed wiekami przebiegały przez niego liczne szlaki kupieckie.
czytaj więcej