W jaki sposób znaleźć odpowiedni hotel na organizację konferencji?

Hotele dzisiaj świetnie zdają sobie sprawę z faktu, że konkurencja wymaga od nich ciągłego poszerzania oferowanych usług. Poza znakomitym poziomem noclegów, oferują więc przeważnie zróżnicowane posiłki, pranie i prasowanie ubrań, opiekę nad dziećmi czy siłownię. Dużym zainteresowaniem charakteryzują się też hotele konferencyjne. Kategoryczna większość hoteli posiada specjalne sale konferencyjne na kilkadziesiąt osób, wyposażone w konieczny sprzęt multimedialny.
czytaj więcej

Organizujemy konferencje

Jeśli zamierzamy zorganizować konferencję lub szkolenie, czeka nas wiele przygotowań, działań powinniśmy rozpocząć wiele tygodni naprzód, zależnie od wagi wydarzenia. Początkiem przygotowań jest ustalenie liczby osób, które mają wziąć udział w konferencji lub szkoleniu. Kolejne ważne pytania, na które powinniśmy sobie odpowiedzieć, udzielić odpowiedzi to: Jaka liczba uczestników szkolenia lub konferencji nas zadowala, aby organizacja tego wydarzenia stała się sukcesem? Czy program konferencji będzie rozbudowany na 2 lub 3 dni, czy tylko na kilka godzin? Jaki mamy budżet? W odpowiedzi na te kwestie bardzo pomocny okaże się plan konferencji lub szkolenia, jak najszczegółowiej rozpisany na godziny.
czytaj więcej

Prawidłowo zorganizowana konferencja jako ogromny krok do sukcesu przedsiębiorstwa

Prawidłowo przeprowadzone konferencje są zdecydowanie dużą wizytówką dla każdego przedsiębiorstwa. Tym samym takie wydarzenia stają się duża odpowiedzialnością. Każdy szczegół powinien być dokładnie zorganizowany, żeby nic nie wymknęło się spod naszej kontroli. W jaki sposób przeprowadzić konferencję w Brzegu Dolnym? Na co zwracać szczególną uwagę?
czytaj więcej