Tajemniczy Klient – dla kogo badania tego typu?

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w zespół splatających się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe analizy jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony, a także okazje i ryzyka na tle rynkowych konkurentów.

Tajemniczy Klient – dla kogo badania tego typu?

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy satysfakcji w grupę splatających się usług i zalet. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe testy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc wykonujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, badania form komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich silne i słabe strony oraz okazje i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych rywali.

Na jakie informacje patrzeć przy zakładaniu własnej firmy.

Po skończonych studiach czy innej szkole, dużo młodych ludzi zastanawia się, co zrobić ze swoim życiem zawodowym, gdyż perspektyw kariery i dróg wyboru pracy zawodowej jest naprawdę wiele. Można spróbować swoich sił w korporacjach czy mniejszych instytucjach bądź założyć indywidualną działalność gospodarczą. I tu zaczynają się przysłowiowe schody oraz trudności.

W jaki sposób odpowiednio zarządzać firmą?

Prowadzenie firmy to bardzo odpowiedzialne zadanie, dlatego też wymaga dużej liczby narzędzi pomocniczych. Żeby przedsiębiorstwo utrzymało się na rynku, a w dodatku miało dobrą pozycję, z całą pewnością konieczny jest stały rozwój, inwestowanie w niego, automatyzowanie wszystkich procesów, w których działalność człowieka nie jest potrzebne. W tego rodzaju przypadkach bardzo ważne są dobrze dobrane systemy zarządzania przedsiębiorstwem. Nie jest prawdziwym stwierdzeniem, że każde zadanie jest wykonane lepiej, jeśli każdy etap przeprowadza i realizuje człowiek.

Niezawodne oprogramowanie dla przedsiębiorstwa

Jeśli należałoby nazwać wynalazek, który najmocniej oddziałuje codzienność człowieka, na pewno każdy powiedziałby: komputer. Trudno właściwie już sobie przywieść na myśl przedsiębiorstwo, które nie używa pecetów. Należy wiedzieć jednak, że sama maszyna jest kompletnie bezsilna, kiedy nie ma porządnego oprogramowania. Przyjrzyjmy się temu, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw znacząco ułatwi jego działalność.

Czy istnieją funkcjonalne sposoby zwiększania zysków w firmie?

Ogromne organizacje, które pragną powiększać swoje profity finansowe przez cały czas muszą poszukiwać nowoczesnych sposobów, dzięki którym wyrobione przychody będą lukratywne. Okoliczności rywalizacji na rynku zmuszają bowiem do trwałego doskonalenia własnych kanałów sprzedażowych, które są głównym źródłem komunikacji między marką a klientami.

Jakim sposobem możemy uprościć pracę w naszej organizacji?

Prowadzenie działalności ekonomicznej to bez wątpienia niesłychanie trudne zadanie. Niezbędność skoordynowania wielu aspektów oraz odpowiednie zarządzanie potrzebuje od nas znacznego zaangażowania oraz poświęcenia. Niemniej natomiast nic nie daje tak okazałej satysfakcji jak zdobywanie przychodów finansowych przy spożytkowaniu własnej przedsiębiorczości.

Audyt Mystery shoppping B2B i B2C

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe testy jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca wykonujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony, a także szanse i zagrożenia na tle rynkowych rywali.

W jaki sposób są na ogół wypełniane przez płacących podatki zeznanie roczne

Rozpoczęcie roku to okres, gdy należy pomyśleć o złożeniu deklaracji skarbowych. Nikt tego nie uniknie, toteż należałoby to zrobić jak najszybciej, aby nie pominąć czasu składania PITów. Na szczęście mamy do dyspozycji odpowiednie narzędzia, aby uczynić to prędko, bez wychodzenia z domu. Pit 37 to zazwyczaj wypełniane przez płacących podatki zeznanie roczne.

Jak możemy wcielać w życie rozwiązania informatyczne?

Rozwiązania informatyczne są obecnie przez nas implementowane na niezmiernie rozległą skalę. Nie sposób bowiem nie spostrzec ogromnego znaczenia narzędzi komputerowych w naszym dziennym życiu. Dodatkowo tego rodzaju oprogramowanie jest przez nas użytkowane w toku wypełniania codziennych obowiązków w miejscu naszego zaangażowania. Umożliwiają one bowiem na znaczne przyspieszenie oraz nade wszystko zwiększenie komfortu przy pracy.

Rozwiązania usprawniające funkcjonowanie firmy. Co korzyści możemy zapewnić firmie za pomocną elektronicznych systemów zarządzania?

W każdej firmie potrzebny jest system, jaki umożliwi precyzyjne zarządzanie bazą danych. Zarówno małe, jak i duże firmy muszą być wyposażone w doskonałej jakości systemy, jakie stanowią wielkie zabezpieczenie przed utratą bazy danych. Chcąc zapewnić kontrahentom poczucie bezpieczeństwa musimy zadbać o to, aby wszystkimi analizami w firmie zajmowały się rzetelne jak również wykwalifikowane osoby.

Na czym polega Workflow

Jednym z podstawowych problemów przy prowadzeniu dużego lub średniego przedsiębiorstwa jest obieg dokumentów i informacji. Zwykły, papierowy sposób jest powolny oraz zawodny, ze względu choćby na fakt, że jakiś istotny dokument na przykład może się gdzieś zapodziać, z czego następnie wynikają poważne problemy. Potrzeba przyspieszenia komunikacji między pracownikami przedsiębiorstw i tym samym unikania takich sytuacji, dała początek tworzeniu oprogramowania szerzej znanego pod pojęciem workflow.

Badania marketingowe i ich warianty

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół łączących się usług oraz korzyści. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy setki badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania form komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by poznać ich mocne i słabe strony oraz okazje i ryzyka na tle bezpośrednich rywali.

Cloud computing zapewnia sporo oszczędności i korzyści

Obecnie na rynku zdecydowanie częściej pojawia się wiele pozytywnych ocen odnośnie tzw. chmury, która stosowana była dotychczas tylko w dużych korporacjach i nie zawsze w postaci głównego oprogramowania.

Małe przedsiębiorstwa, mogą obecnie skorzystać z chmury w kompletnym zakresie, co pozwala generować sporo korzyści. Szczególnie stosowanie tego systemu przekłada się na zmniejszenie kosztów. Oczywiście specjalista IT jest niezbędny, dlatego że musi on zadbać o komputery, funkcjonowanie sieci, czy też zarządzanie zasobami pamięciowymi.

Systemy zarządzania przedsiębiorstwem pomagają w prowadzeniu firmy

Każda firma, niezależnie od wielkości, liczby zatrudnionych pracowników i branży prowadzonego biznesu, potrzebuje odpowiedniej organizacji. Mając każdego dnia wiele spraw na głowie, załatwiając rozmaite sprawy biznesowe i nadzorując pracę podlegających nam zatrudnionych, łatwo jest pominąć istotne zagadnienia. Dobrze jest sobie pomóc dostępnymi na rynku udogodnieniami.

Praca w dziedzinie IT?

IT to angielski akronim od zwrotu „technologia informacyjna”. Branża ta jest ogromnie szeroka i dotyczy wszystkiego, co ma związek z urządzeniami komputerowymi, stronami internetowymi oraz oprogramowaniem. Aktualnie jeśli firma nie ma witryny internetowej, uznaje się ją za niezbyt znaczącą na rynku. Komputeryzacja urzędów i instytucji państwowych, zarządzanie zasobami informatycznymi firm, czy naprawa urządzeń komputerowych daje wiele miejsc na rynku pracy. Dość wysokie płace są jedną z przyczyn, dla których studia na kierunku informatyka są jednymi z najchętniej preferowanych studiów na kierunkach ścisłych. Eksperci rynku pracy są zdania, że zapotrzebowanie na specjalistów w dziedzinie technologii informacyjnej będzie stale rosło.

Obieg dokumentów w firmie – czym jest i czy warto z niego korzystać. Podpowiadamy

Nim przejdziemy do kwestii zainicjowania cyfrowego obiegu dokumentów w organizacji, odpowiedzmy sobie na pytanie, na czym dokładnie ten system polega i jakie niesie korzyści. Elektroniczny system obiegu dokumentów to, skrótowo obrazując, mechanizm służący obiegowi informacji w firmie, z tą różnicą, że wymiana ta ma miejsce, nie jak w przypadku tradycyjnej formy przy pomocy dokumentów papierowych, lecz z użyciem dedykowanego skryptu komputerowego.

W jaki sposób efektywnie ulepszyć fakturowanie?

Nawet właściciele niedużych biznesów wystawiają każdego dnia faktury – chociaż to tak naprawdę wszystko zależy od tego w jaki sposób funkcjonujemy. Być może mamy wyłącznie kilku klientów, lecz takich naprawdę znaczących? Trudno w jednoznaczny sposób rzec, lecz w sumie można śmiało powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzi prowadzenie firmy, w żadnym wypadku nie można uważać, iż fakturowanie nie jest istotną czynnością. Zwłaszcza, że wszyscy bardzo dobrze wiemy, iż generalnie polskie urzędy skarbowe, choć to w sumie zależy od regionu, nie słyną z uprzejmości. W skrócie – nie możemy nigdy pozwalać sobie na jakiekolwiek wpadki mające związek z fakturami!

Jakie wdrażać nowe pomysły w firmach, żeby wszystko funkcjonowało jak najbardziej profesjonalnie?

Dzisiaj naprawdę liczy się konkret. Trzeba przez to rozumieć takie podejście do tematu, które gwarantuje pełen sukces, i to w każdej dziedzinie. W takim sensie więc musimy faktycznie posługiwać się konkretem, a to oznacza, iż do najlepszego działania potrzebne są dwa procesy: oprogramowanie i przyjęte zasady.

Sterowanie firmą przy zastosowaniu rozwiązań erp

Kierowanie firmą zrobiło się w minionych dziesięcioleciach czymś znacznie poważniejszym, niż tylko dyktowaniem zadań podwładnym. A i także w ostatniej połowie dwudziestego stulecia, gdy zaczęły się tworzyć prawdziwie duże korporacje, kierownicy mimo trudności w dostępie do komputerów zaczęli szukać sposobów, które usprawniają w różny sposób funkcjonowanie zarządu i ułatwiają pracownikom wykonywanie ich zobowiązań. Ale zasadnicza rewolucja nastąpiła dopiero w czasach, kiedy komputery wkroczyły do powszechnego zastosowania, zaczęły zajmować trochę mniej miejsca niż przeciętnej wielkości pokój, a ich zdolności powiększyły się o wiele dalej niż do możliwości dodawania i mnożenia. No i wielkość dysków…

Wiedza na temat prowadzenia działalności gospodarczej to duży skok na przód. Jak więc ją zdobyć?

Każdy, kto ma przedsiębiorstwo ma świadomość jak niełatwo czasami zapanować nad wszystkim, co ma. Środki finansowe z rozmaitych źródeł, nieruchomości, maszyny i urządzenia, wszystko to może przyprawić o ból głowy. Całe szczęście dwudziesty pierwszy wiek odpowiada na zmartwienia współczesnych przedsiębiorców. Dzisiaj bez trudu osiągalne jest oprogramowanie komputerowe dzięki któremu da się bez trudu poradzić sobie z koordynacją i formalnościami związanymi z prowadzeniem biznesu.

Czy aby reklama LED to odpowiedni pomysł, by reklamować przedsiębiorstwo?

W gąszczu i natłoku przeróżnych reklam dotarcie do odbiorców staje się coraz cięższe. Konsumenci są bombardowani reklamami ze wszystkich stron. Radio, telewizja i prasa bez przerwy reklamują firmy i ich usługi, wszystkie szyldy na sklepach także są przecież formą reklamy, a nawet wizyta w kawiarni z rodziną z reguły także spowoduje oglądnięcie kilku reklam. Do często wykorzystywanych przez przeróżne reklamowe agencje są billboardy umieszczone przy dużych arteriach komunikacyjnych i w miejscach, gdzie przebywa więcej osób.

Wyzwania stojące przed managerem

Prowadzenie przedsiębiorstwa wymaga od dyrektora lub menadżera ogromnie wielu zdolności, nie tylko wiedzy ekonomicznej oraz dobrego pomysłu na działalność gospodarczą. Musi on także mieć umiejętności innego rodzaju. Mianowicie podstawową zdolnością menadżera musi być umiejętność szybkiego reagowania na zmiany otoczenia. Prowadzenie przedsiębiorstwa bowiem jest procesem niezwykle dynamiczny. By osiągnąć powodzenie należy zawsze być na bieżąco.

Sposób na usprawnienie pracy w przedsiębiorstwie

Prowadzenie swojej działalności to bardzo istotny krok. Nie można traktować tego z nonszalancją. Zwykle, w rozruch interesu wkładamy wielkie ilości pieniędzy, stad też warto wykorzystać wszystkie narzędzia, które pomogą nam dobrze kierować interesem. Przedsiębiorstwo musi być jak świetnie skonstruowany mechanizm- wszystko musi działać bez zarzutu, a każdy pojedynczy element odgrywa w całym procesie istotną funkcję. Jeżeli w ten sposób podejdziemy do prowadzonej firmy i zatroszczymy się o to, aby wszystko przebiegało sprawnie, możemy spodziewać się konkretnych pływów.

Właściwie każda duża firma ma w swoich biurach informatyczne systemy zarządzania

Na pewno każdy właściciel zakładu produkcyjnego marzy o tym, żeby jego firma jak najprężniej się rozwijała. Oczywiście zwykle zaczyna się od malutkiego rodzinnego biznesu, z czasem jednak czasami udaje się tak rozwinąć działalność, że zaczyna zatrudniać się mnóstwo pracowników oraz wynajmuje się na ich potrzeby większe biuro.

Nowoczesne rozwiązania dla przedsiębiorstw

W dwudziestym pierwszym wieku ogrom problemów ze sprawami biznesowymi w sklepach mogą pomóc rozwiązywać doświadczeni fachowcy zajmujący się usprawnianiem działania firmy. Przy zakładaniu swojego przedsiębiorstwa ważny jest nie tylko projekt i fundusz, ale też sposób, w jaki sposób zostaną one wykonane. Zarządzanie kapitałem ludzkim to przecież niezwykle kluczowy czynnik, jakiemu trzeba się przyjrzeć bliżej – odpowiednie zarządzanie znacznie polepsza sytuację firmy i jej okazje na dynamiczny rozwój. Nie bez powodu tak wyraźnie w nowym tysiącleciu rośnie zapotrzebowanie na tego rodzaju oferty. W dużej ilości firm oferujących szkolenia i zajmujących się tego rodzaju zarządzaniem łatwo popaść w dezorientacje. Aby więc trafnie wybrać, najlepiej kierować się opiniami jedynie wytrawnych i doświadczonych fachowców.

Bardzo pomocne aplikacje dla prowadzenia faktur

Chyba nikomu nie trzeba raczej tłumaczyć tego, że prowadzenie swojej własnej firmy praktycznie w żadnej sytuacji nie jest niczym prostym, bez względu nawet na to, jaką dokładnie branżą akurat się zajmujemy. W końcu w każdej sytuacji trzeba troszczyć się tu o bardzo wiele różnych rzeczy, bez których dana firma nigdy nie byłaby w stanie funkcjonować w pełni skutecznie.

Inwestuj w elektroniczny obieg dokumentów w twoim biznesie

Komputeryzacja nie tylko ułatwiła przechowywanie faktur. Stała się także znacznym ułatwieniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dziś prowadzenie przedsiębiorstwa jest możliwe bez ruszania się z biura. Dużym ułatwieniem są wszelkiego rodzaju aplikacje komputerowe ułatwiające prowadzenie sklepu w Internecie czy elektroniczny obieg dokumentów. Obieg elektroniczny znacząco zmniejsza czas wymagany do sfinalizowania czynności, a ponadto eliminuje generowanie zbędnych dokumentów w firmie. Wszystkie dokumenty są bowiem składowane w pamięci komputera, ewentualnie na zewnętrznym dysku. Jest to niezwykle pomocne gdy prowadzi się małe przedsiębiorstwo.

Sprawne administrowanie własną działalnością gospodarczą

Chyba każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że stworzenie faktycznie sprawnie działającej oraz przynoszącej całkowicie zadowalające dochody firmy właściwie nigdy nie jest niczym prostym. Równocześnie jednak zawsze należy włożyć w to możliwie dużo wysiłku, bowiem bez tego prowadzenie działalności w dowolnej branży nie miałoby właściwie żadnego sensu. Istnieje tutaj naturalnie sporo najróżniejszych rzeczy o jakie trzeba zatroszczyć się z najwyższą możliwą uwagą, gdyż mogą one w ogromnym stopniu wpływać na ogólny stan prowadzonej przez nas działalności.

Zarządzanie zakładem wcale nie powinno być takie ciężkie

Im większa firma, tym bez wątpienia trudniej jest zapanować nad wszystkimi ważnymi sprawami, które się z nią łączą. Przez to właśnie trzeba się dowiedzieć, czy możemy kupić jakieś -programy, które pomogą nam nad tym wszystkim zapanować i które spowodują, że nawet przy bardzo rozbudowanym zakładzie, będziemy w stanie w mgnieniu oka otrzymać wszystkie konieczne dane o jej działalności.

W jaki sposób poradzić sobie z fakturami w przedsiębiorstwie?

Każdy biznesmen doskonale zdaje sobie sprawę, że generalnie nie jest trudne na przykład uzyskiwanie klientów bądź współpraca z nimi, lecz najzwyczajniej problemem jest biurokracja. To smutne, ponieważ ciężko odnaleźć jakikolwiek sens w tej całej biurokracji. To przecież powoduje, iż zamiast pracować, pozyskiwać nowych klientów oraz zamówienia, przedsiębiorcy są zmuszeni do tracenia swojego cennego czasu na bzdurne formalności. Jednakże na szczęście można w jakiś sposób ograniczyć kłopoty z biurokracją.

Dobre gospodarowanie firmą, czyli jakie oprogramowanie może okazać się przydatne

Obecnie coraz większa liczba osób podejmuje decyzję o założeniu swojego biznesu. Bardzo często spowodowane jest to trudnościami w znalezieniu pracy – wysoki poziom bezrobocia w Polsce sprawia, że niemało osób przez naprawdę długi czas nie ma pracy. Pomysłów na własne przedsiębiorstwo jest wiele. Bez względu jednak na profil firmy trzeba nią właściwie zarządzać. A w tym przypadku przydatne okazuje się być określone oprogramowanie.

Czasami service desk ma bardzo wiele roboty

Znacznie więcej sklepów kontaktuje się z service desk

W naszym otoczeniu zjawia się znacznie więcej komputerów oraz urządzeń, które bez informatyki nie byłyby w stanie działać. Dlatego wszędzie tam, gdzie tych urządzeń jest sporo, powinna zjawić się możliwość skontaktowania się z ekspertami, jeśli okaże się, że coś jest nie tak jak być trzeba.

A czy Ty robiłeś już badanie marketingowe?

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w grupę łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych przedsiębiorstw, realizując szczegółowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich mocne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia pod kątem możliwości bezpośrednich konkurentów.

Jak zarządzać firmą i nie być stratnym? Jak działać, jak jesteśmy zagubieni w urzędowych sprawach?

Prowadzenie własnej firmy to z pewnością duże wyzwanie, na jakie zdecydowana jest coraz większa ilość osób. Czemu? Niby istnieje to ryzyko i zawsze większa ilość obowiązków, to jednocześnie nie ma to jak własna działalność, której istnienie sprawia nam tak wiele radości. W tym sensie własna firma ma najbardziej znaczną wartość, jaką czasem nie można przeliczyć na pieniądze. Niestety, w tym miejscu finanse są niezbędne, ażeby nasza firma dobrze działała.

System ERP może się stać lekarstwem dla przedsiębiorstwa

Kiedy wybieramy oprogramowanie dla przedsiębiorstw na ogół kierujemy się typem działalności gospodarczej, która jest prowadzona. Innym ważkim czynnikiem są priorytetowe cele jakie stawia sobie dane przedsiębiorstwo. W przypadku trudności z wyborem oprogramowania, pomocą mogą posłużyć eksperci z dziedziny informatyki. Przydatne może być też poradzenie się u osób mających doświadczenie związane z oprogramowaniem do komputerów. Wybór optymalnego programu z stosunkowo szerokiej oferty jaka jest dostępna, to najpoważniejszy moment w operacji usprawnienia działalności przedsiębiorstwa.