Audyt Mystery shoppping B2B i B2C

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania zadowolenia konsumentów w zespół splatających się usług oraz zalet. Pracujemy dla największych przedsiębiorstw, wdrażając kompleksowe analizy jakości obsługi konsumenta. Co miesiąc realizujemy tysiące badań Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, analiz kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie przedsiębiorstwa, by dowiedzieć się, jakie są ich silne i słabe strony oraz szanse i zagrożenia na tle bezpośrednich konkurentów.

Sprawne administrowanie własną działalnością gospodarczą

Chyba każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że stworzenie faktycznie sprawnie działającej oraz przynoszącej całkowicie zadowalające dochody firmy właściwie nigdy nie jest niczym prostym. Równocześnie jednak zawsze należy włożyć w to możliwie dużo wysiłku, bowiem bez tego prowadzenie działalności w dowolnej branży nie miałoby właściwie żadnego sensu. Istnieje tutaj naturalnie sporo najróżniejszych rzeczy o jakie trzeba zatroszczyć się z najwyższą możliwą uwagą, gdyż mogą one w ogromnym stopniu wpływać na ogólny stan prowadzonej przez nas działalności.

Obieg dokumentów w firmie – czym jest i czy warto z niego korzystać. Podpowiadamy

Zanim omówimy fakt zainicjowania elektronicznego obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie, odpowiedzmy sobie na pytanie, na czym tak właściwie ten system polega i jakie niesie zalety. Elektroniczny system obiegu dokumentów to, skrótowo obrazując, mechanizm służący wymianie informacji w firmie, jednak obieg ten odbywa się, inaczej niż w przypadku popularnej formy za pomocą dokumentów papierowych, a za pomocą przeznaczonego do tego celu skryptu komputerowego.

Zarządzanie zakładem wcale nie powinno być takie ciężkie

Im większa firma, tym bez wątpienia trudniej jest zapanować nad wszystkimi ważnymi sprawami, które się z nią łączą. Przez to właśnie trzeba się dowiedzieć, czy możemy kupić jakieś -programy, które pomogą nam nad tym wszystkim zapanować i które spowodują, że nawet przy bardzo rozbudowanym zakładzie, będziemy w stanie w mgnieniu oka otrzymać wszystkie konieczne dane o jej działalności.

Inwestuj w elektroniczny obieg dokumentów w twoim biznesie

Komputeryzacja nie tylko uprościła przechowywanie faktur. Stała się również znacznym ułatwieniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Na dzień dzisiejszy prowadzenie przedsiębiorstwa jest możliwe bez ruszania się z biura. Sporym ułatwieniem są różnorodne aplikacje mobilne ułatwiające prowadzenie sklepu w Internecie czy elektroniczny obieg faktur. Obieg taki znacząco ogranicza czas wymagany do wykonania zadania, a poza tym eliminuje generowanie niepotrzebnych faktur w firmie. Wszystkie faktury są bowiem przechowywane w pamięci komputera, bądź na zewnętrznym serwerze. Jest to szczególnie potrzebne gdy prowadzi się bardzo małą firmę.

Cloud computing zapewnia sporo oszczędności i korzyści

Obecnie na rynku coraz częściej ukazuje się sporo pochlebnych ocen na temat tzw. chmury, która stosowana była dotychczas tylko w sporych korporacjach i niekoniecznie w postaci podstawowego oprogramowania.

Niewielkie przedsiębiorstwa, mogą obecnie skorzystać z chmury w pełnym zakresie, co pozwala czerpać sporo korzyści. Przede wszystkim posiadanie tego oprogramowania oddziałuje na zmniejszenie kosztów. Oczywiście specjalista IT jest niezbędny, dlatego że musi on dbać o komputery, prosperowanie sieci, czy również dysponowanie zasobami pamięciowymi.

Systemy zarządzania przedsiębiorstwem pomagają w prowadzeniu firmy

Każda działalność gospodarcza, niezależnie od rozmiarów, liczby zatrudnionych pracowników i branży prowadzonego biznesu, wymaga niezawodnej organizacji. Mając każdego dnia wiele spraw na głowie, realizując rozmaite sprawy biznesowe i nadzorując pracę podlegających nam zatrudnionych, nietrudno jest pominąć istotne kwestie. Dobrze jest sobie pomóc funkcjonującymi na rynku narzędziami.

W jaki sposób poradzić sobie z fakturami w przedsiębiorstwie?

Każdy biznesmen doskonale zdaje sobie sprawę, że generalnie nie jest trudne na przykład uzyskiwanie klientów bądź współpraca z nimi, lecz najzwyczajniej problemem jest biurokracja. To smutne, ponieważ ciężko odnaleźć jakikolwiek sens w tej całej biurokracji. To przecież powoduje, iż zamiast pracować, pozyskiwać nowych klientów oraz zamówienia, przedsiębiorcy są zmuszeni do tracenia swojego cennego czasu na bzdurne formalności. Jednakże na szczęście można w jakiś sposób ograniczyć kłopoty z biurokracją.

Właściwie każda duża firma ma w swoich biurach informatyczne systemy zarządzania

Na pewno każdy właściciel zakładu produkcyjnego marzy o tym, żeby jego firma jak najlepiej się rozwijała. Oczywiście najczęściej zaczyna się od niewielkiego rodzinnego biznesu, z czasem jednak często udaje się tak rozwinąć firmę, że zaczyna zatrudniać się mnóstwo pracowników oraz wynajmuje się na ich potrzeby nowoczesne biuro.

Jakie wdrażać nowe pomysły w firmach, żeby wszystko funkcjonowało jak najbardziej profesjonalnie?

Obecnie rzeczywiście ważny jest konkret. Należy przez to rozumieć takie podejście do rzeczy, które gwarantuje całkowity sukces, i to w wielu dziedzinach. W takim sensie więc musimy rzeczywiście posługiwać się konkretem, a to oznacza, iż do dobrego działania potrzebujemy dwa procesy: oprogramowanie oraz konkretne reguły.

Sterowanie firmą przy zastosowaniu rozwiązań erp

Kierowanie firmą stało się w minionych dziesięcioleciach czymś o wiele bardziej złożonym, niż tylko dyktowaniem poleceń podwładnym. A i nawet w ostatniej połowie dwudziestego stulecia, kiedy zaczęły się rodzić naprawdę olbrzymie korporacje, ludzie mimo utrudnień w wykorzystywaniu komputerów zaczęli szukać sposobów, jakie ułatwiają w różny sposób funkcjonowanie zarządów i usprawniają zatrudnionym wykonywanie ich obowiązków. Jednak zasadnicza rewolucja nastąpiła dopiero wtedy, gdy komputery wkroczyły do powszechnego zastosowania, zaczęły zajmować trochę mniej miejsca niż średniej wielkości pomieszczenie, a ich osiągi powiększyły się dalece bardziej niż do możliwości obliczania podstawowych działań. No i wielkość nośników pamięci…

Rozwiązania usprawniające funkcjonowanie firmy. Co korzyści możemy zapewnić firmie za pomocną elektronicznych systemów zarządzania?

W każdej firmie potrzebny jest system, jaki umożliwi sprawne zarządzanie bazą danych. Tak samo małe, jak też duże firmy muszą być wyposażone w najwyższej jakości systemy, jakie stanowią bardzo duże zabezpieczenie przed utratą bazy danych. Aby zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa powinniśmy zatroszczyć się o to, aby wszelkimi procesami w firmie zajmowały się precyzyjne jak też odpowiedzialne osoby.

Dobre gospodarowanie firmą, czyli jakie oprogramowanie może okazać się przydatne

Obecnie coraz większa liczba osób podejmuje decyzję o założeniu swojego biznesu. Bardzo często spowodowane jest to trudnościami w znalezieniu pracy – wysoki poziom bezrobocia w Polsce sprawia, że niemało osób przez naprawdę długi czas nie ma pracy. Pomysłów na własne przedsiębiorstwo jest wiele. Bez względu jednak na profil firmy trzeba nią właściwie zarządzać. A w tym przypadku przydatne okazuje się być określone oprogramowanie.

W jaki sposób efektywnie ulepszyć fakturowanie?

Nawet posiadacze małych biznesów wystawiają codziennie faktury – choć to tak naprawdę wszystko zależy od tego w jaki sposób funkcjonujemy. Może mamy wyłącznie kilku klientów, lecz takich naprawdę znaczących? Trudno w jednoznaczny sposób rzec, lecz tak naprawdę można śmiało rzec, że jeżeli w grę wchodzi zarządzanie firmą, w żadnym wypadku nie należy zakładać, iż akurat fakturowanie nie jest ważną czynnością. Zwłaszcza, że wszyscy świetnie wiemy, iż w zasadzie polskie skarbówki, chociaż to tak naprawdę zależy od rejonu, nie słyną z uprzejmości. W skrócie – nie powinniśmy w żadnym wypadku pozwolić sobie na jakieś wpadki związane z fakturowaniem!