Nowoczesna inwentaryzacja

INWENTARYZACJA- całość działań rachunkowych dążących do sporządzenia szczegółowego spisu z natury części majątkowych i źródeł ich pochodzenia na sprecyzowany dzień. Polega ona na określeniu przy użyciu spisu faktycznego stanu wszystkich rzeczowych i pieniężnych składników majątkowych, jak również wyjaśnienie różnic między stanem stwierdzonym podczas inwentaryzacji (rzeczywistym) a stanem wynikającym z ewidencji księgowej. Ogólnie inwentaryzacja określana jest koszmarem większości przedsiębiorstw.

Sterowanie firmą przy zastosowaniu rozwiązań erp

Prowadzenie firmy zrobiło się w ostatnich dekadach czymś o wiele poważniejszym, niż tylko dyktowaniem poleceń podwładnym. A i nawet w ostatniej połowie XX stulecia, kiedy zaczęły się tworzyć naprawdę duże korporacje, kierownicy mimo trudności w dostępie do komputerów zaczęli szukać sposobów, które usprawniają w różny sposób funkcjonowanie zarządu i usprawniają zatrudnionym wykonywanie ich zobowiązań. Ale prawdziwa rewolucja stała się dopiero w czasach, gdy komputery weszły do normalnego użytku, zaczęły zajmować trochę mniej miejsca niż średniej wielkości pomieszczenie, a ich osiągi sięgnęły o wiele dalej niż do możliwości obliczania podstawowych działań. No i pojemność dysków…

Systemy lojalnościowe – opłacalne dla biznesu?

Obecnie koniecznych jest bardzo wiele różnorodnych zachęt do korzystania z usług i nabywania towarów. Klienci stają się coraz bardziej wymagający i wybredni, a wybór firm i marek ciągle rośnie. W tym celu właśnie stworzono metodę, jaką są programy lojalnościowe. Pod tym określeniem kryją się różnorodne działania firm, mające za zadanie pozyskać i zatrzymać klientów. Uczestnictwo w tego rodzaju programach bardzo często związane jest z uzyskiwaniem przez klienta rozmaitych promocji czy prezentów. To jak wiadomo jest świetną zachętą, ponieważ obecnie ogólnie niezbyt często otrzymuje się cokolwiek bezpłatnie. Pierwszym dużym sukcesem może być już zapamiętanie produktu przez klienta. Skojarzenie pojedynczej marki z grupy setek innych oznacza już sporą szansę na nabycie określonego produktu przez klienta.

Jak przyciągnąć uwagę dodatkowych nabywców? Prezentujemy kilka technik.

Rzeczywiście efektywne przyciągnięcie do siebie większej ilości dodatkowych klientów i wykreowanie powszechnie rozpoznawalnej marki powinno być właściwie kluczową rzeczą dla każdego przedsiębiorcy, bez względu nawet na to, jaką w ogóle firmę ktoś prowadzi. Z tego też powodu w pierwszej kolejności warto zainteresować się nieco bardziej wszystkim, co może nam zaoferować cała dzisiejsza branża reklamowa.

Jak pozyskać większą liczbę klientów?

Współcześnie tylko program lojalnościowy już nie wystarczy. Program ten nastawiony jest tylko do klienta i nie obejmuje prócz niego nikogo więcej. Coraz więcej przedsiębiorstw zaczęło zwracać uwagę na to jak niesamowicie istotna jest korzystna współpraca z pracownikami czy kontrahentami. Stosowne zmobilizowanie i uznanie ich ma pozytywny wpływ na działanie całej firmy. W związku z tym utworzono programy motywacyjne, dzięki którym tworzone są silne i bardzo dobre relacje z podwładnymi.

Samodzielna księgowość

W tej chwili, część osób prowadzących samodzielnie działalność gospodarczą, decyduje się na biura rachunkowe zapewniające komfort, a także oszczędność czasu przy rozliczeniach. Kompetentne osoby, mogą pomóc w każdej sprawie formalnej, począwszy od wystawienia faktury, skończywszy na rozliczeniach z bankami i innymi instytucjami.

W jaki sposób są na ogół wypełniane przez płacących podatki zeznanie roczne

Początek roku to okres, kiedy trzeba pomyśleć o złożeniu zeznań podatkowych. Nikt tego nie uniknie, toteż powinno się to uczynić jak najszybciej, żeby nie przegapić czasu składania PITów. Na szczęście posiadamy do dyspozycji stosowne narzędzia, żeby uczynić to błyskawicznie, bez wychodzenia z mieszkania. Pit 37 to przeważnie wypełniane przez podatników zeznanie roczne.

W jaki sposób składać PIT 28 przez Internet?

PIT-28 zwykle składają jednostki, które prowadziły osobistą działalność pozarolniczą, oraz także jednostki, które prowadziły taką aktywność w formie spółki cywilnej lub w formie jawnej. Mało tego dochody na PIT-28 mogą wykazać także podatnicy, jacy uzyskiwali dochody z wynajmu, dzierżawy bądź też podnajmu. Rozliczanie pit 28 dla wielu osób zdoła być całkiem kłopotliwe, w szczególności jeżeli pragniemy rozliczyć PIT w formie papierowej. Jednak istnieje łatwy sposób na uporanie się z PIT. Wystarczy, iż skorzystamy z rozliczenia internetowego.

Obowiązek podatkowy, poświadczenie o byciu zatrudnionym oraz wystawianie faktur – istotne informacje

Obowiązek podatkowy nałożony jest na każdą osobę, która sprzedaje jakieś produkty lub usługi w ramach kierowanej aktywności gospodarczej. Przepisy podają, że obowiązek podatkowy powstaje w momencie zrobienia usługi bądź dokonania dostawy artykułów. Biznesmen zdoła także uzyskać część zapłaty (dopiero później całość), w takim przypadku również mówimy o obowiązku podatkowym.

Jakim sposobem profesjonalnie administrować spółką?

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno w dzisiejszych czasach odnaleźć stałe zatrudnienie. W dobie światowego kryzysu przedsiębiorstwa nie są w stanie zatrudniać kolejnych pracowników. Wręcz odwrotnie, co raz częściej dochodzi do masowych zwolnień. Przedsiębiorstwa są zmuszone oszczędzać na czym tylko się da. W związku z tym, nawet jeśli mamy pracę, trzeba być świadomi tego, że w naszych niepewnych czasach nigdy nie możemy mieć gwarancji, jak długo będziemy pracować w swoim zakładzie.

Program lojalnościowy kluczem do sukcesu spółki

Najcenniejszy klient to taki, który uznaje daną firmę za najlepszą na rynku i godną zaufania. Osoba, która myśli w taki sposób częściej i chętniej będzie korzystała z usług firmy, do której jest przywiązana. Będzie gotowa więcej zapłacić i niechętnie będzie zerkać w stronę konkurencji. Firma w rewanżu zrobi wszystko, aby zachować perfekcyjne stosunki z najbardziej przywiązanymi konsumentami. Jednym z efektywnych sposobów na pozyskanie wiernych klientów jest system lojalnościowy.

Jakim sposobem przyciągnąć dodatkowych nabywców?

Faktycznie efektywne przyciągnięcie do siebie wielu dodatkowych klientów i stworzenie powszechnie rozpoznawalnej marki powinno być praktycznie podstawową rzeczą dla każdego przedsiębiorcy, bez względu nawet na to, jaką właściwie firmę ktoś prowadzi. Dlatego też właśnie w pierwszej kolejności należy zainteresować się trochę bliżej wszystkim, co ma do zaoferowania cała współczesna branża reklamowa.

Dawniej, by poradzić sobie z wypełnieniem zeznania do Urzędu Skarbowego zlecaliśmy to wykwalifikowanej osobie lub też biuro rachunkowe okazywało się najlepszym wybawieniem

Bardzo duża liczba z nas do dzisiaj pamięta te czasy, choć może młodszym rocznikom wydaje się to bajką. Takie były czasy, iż kto samemu nie umiał sobie z tym poradzić płacił za to wykwalifikowanej osobie.
W teraźniejszym świecie brak już miejsca na takie metody.

Co w telewizji można zobaczyć w weekend

Sporo osób ma ochotę przycupnąć przed telewizorem i odpocząć. Wtedy również mielibyśmy ochotę obejrzeć coś naprawdę interesującego. Ale nie za każdym razem udaje nam się trafić na jakiś sensowny film, albo program. Dlatego dobrą opcją będzie rozkład jazdy poszczególnych propozycji, które będą serwowane na poszczególnych stacjach. Telewizyjny rozkład jazdy, czyli program TV da się zobaczyć w Internecie, ale możemy też wziąć pod uwagę to, by wybrać normalny program z gazetą.

Wzrost ciekawości interesów programami lojalnościowymi

Wzrost zainteresowania firm z rozmaitych branż prowadzeniem programów lojalnościowych, przekłada się na wzmożenie czynnych na rynku instrumentów proponowanych do realizacji takiego typu czynów. Sam projekt prowadzenia akcji wsparcia sprzedaży to dopiero zalążek drogi, którą musi pokonać jednostka, która poprzez realizację planu pragnie zmotywować członków i zbudować ich lojalność. Aby program lojalnościowy był skuteczny, najważniejszy jest dobór stosownych instrumentów, które zastrzegą satysfakcję beneficjentów i architekta przedsięwzięcia.

Jak najodpowiedniej zarządzać przedsiębiorstwem?

Księgowość jest niezbędna w każdym przedsiębiorstwie. Trzeba się bowiem rozliczać ze wszelkich przychodów i dochodów oraz odpowiednio ewidencjonować ogólne daneo przedsiębiorstwie. Podstawowym zagadnieniem jest księgowość magazynowa, którą określa się także księgowością gospodarczą oraz ilościową. Chodzi w niej w szczególności o ujmowanie kwestii gospodarczych w mierze liczbowej, na przykład według kilogramów, czy też sztuk. Podstawowym aspektem tej księgowości jest ewidencjonowanie ruchomego mienia, które spadają z magazynu.

PIT – jak złożyć go szybko, bez problemów i niespodzianek? Jak sprawić, by nie stał się to koszmarem? Gdzie znajdziemy pomoc?

Biurokracja, różne sprawy papierkowe – praktycznie każdego z nas spotyka to w życiu. Wiele osób za tym nie przepada. Najwięcej papierologii mają zazwyczaj przedsiębiorcy, którzy ciągle muszą coś uzupełniać, stale się z czegoś rozliczać. Ale również zwyczajni ludzie co najmniej raz na rok muszą rozliczyć PIT.

W jaki sposób bezproblemowo odzyskać własne środki finansowe od dłużnika?

Niestety dzisiaj zazwyczaj zdarza się, że niektóre zakłady nie wypłacają wynagrodzenia za pracę swoim pracownikom albo niektórzy klienci nie regulują opłaty za kupione przez siebie towary lub za wykonane usługi. Kiedy prowadzisz własną firmę i często zdarzają Ci się takie nieprzyjemne sytuacje, wówczas na pewno powinieneś pomyśleć o zainstalowaniu programu do windykacji długów. Kiedy kiedykolwiek angażowałeś do rozwiązania swoich kłopotów komornika, wtedy bez wątpienia doskonale wiesz, jak skuteczny jest to sposób w przypadku wiecznych dłużników.

Obieg dokumentów w firmie

Obieg dokumentów w firmie spółce to kwestia niebanalna. Od narzucenia systemu i kontroli należałoby rozpoczynać ustalanie norm obowiązujących w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu koordynacji, nie tylko faktur papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zakupić sobie program do zarządzania dokumentami, np. Workflow.

Ład w dokumentach fundamentem każdej firmy

Obecnie pojawia się na rynku bardzo wiele programów i systemów upraszczających różne zadania zarówno w większych jak również niewielkich przedsiębiorstwach. Każdej firmie przydatny jest system do zarządzania czasem, fakturowania, także jakiegoś typu program umożliwiający rozpoznanie poczty przychodzącej i to zarówno elektronicznej jak również papierowej, choćby po zeskanowaniu. Wszystko to uzależnione jest od tego czym trudni się przedsiębiorstwo. Jeżeli obracamy dużą ilością dokumentacji wszelkiego rodzaju, ponadto potrzebujemy, by wszystko znajdowało się nie tylko po prostu w segregatorach ale także we właściwych katalogach w komputerze zdecydowanie powinniśmy dać osobom zatrudnionym jakiś program upraszczający te czynności.

Jak możemy powiększyć sprawność w swojej firmie?

Wydajność to niezmiernie ważny wskaźnik. Przecież jeżeli chcemy zarabiać większe pieniądze, musimy być wydajniejsi. Na przykład Niemcy wbrew pozorom nie pracują zbyt długo, lecz charakteryzują się generalnie ponadprzeciętną wydajnością, a więc są jednym z w sumie nielicznych narodów, który nieustannie się rozwija. Jednak nie jest powiedziane, że Niemców nie powinniśmy naśladować. Przecież definitywnie każdy pracownik ma możliwość powiększyć swoją wydajność. No dobrze, ale co w takim razie należy warto polecić choćby biznesmenom, którzy prowadzą hurtownię?

Czy jest send wypróbować serwisu windykacyjnego?

W ostatnich latach w branży windykacyjnej otworzyło się dużo przedsiębiorców oferujących windykację przez internet. Można po prostu założyć konto na takiego rodzaju platformie windykacyjnej, żeby stać się jej klientem i czerpać z tego korzyści. Platformy takiego rodzaju mogą informować dłużników o stanie długu i w ten sposób przypominać im o koniecznej zapłacie.

Prosty sposób na prędkie rozliczenie pita

Każdy z nas bezsprzecznie chciałby prędko i sprawnie uporać się z rozliczeniem podatku. Niemniej jednak nie zawsze jest to proste. Dużo ludzi ma problemy z rozliczeniem PIT, nierzadko nie wiedzą, jak poprawnie wypełnić deklarację podatkową. Każdego roku do urzędów skarbowych trafią deklarację, jakie zostały źle wypełnione. Skutkuje to naturalnie koniecznością złożenia korekty.

Czy wypełnialiśmy już pit 37?

Im więcej będziemy wiedzieć na temat pitów, tym mniejsza będzie szansa na to, że coś nas zadziwi. Przez to właśnie musimy się starać o to, aby dysponować chociaż podstawową informacją na ten temat, zwłaszcza że w rozwiązaniu pozostałych kłopotów mogą nam pomóc właściwie do tego przygotowane programy.
Czy już posiadaliśmy sposobność wypełniać pit 37?
Warto powiedzieć, który pit będzie zazwyczaj wypisywany i czy my również musimy go uzupełniać.

Zwyczajne życie jest drogie – pieniądze nie zawsze wystarczają na wszelkie wydatki

Praktycznie każdy w współczesnych czasach niejednokrotnie musi borykać się z niedużą ilością kasy. Zwykłe życie jest coraz bardziej kosztowne, a w wielu przypadkach zarabiane pieniądze z pewnością nie zawsze starczą na wszelkie wydatki. Czasami okazuje się jednakże, że sami jesteśmy sobie winni – mnóstwo sytuacji uzasadniających brak pieniędzy jest spowodowanych tym, że wydajemy forsę na niepotrzebne rzeczy. W takich przypadkach kategorycznie dobrym rozwiązaniem będzie nauczenie się, jak efektywnie zarządzać swoim budżetem.

Czy możliwe jest szybkie odzyskiwanie długów?

Zapewne sporo ludzi nawet nie ma tego świadomości, ale szybkie odzyskiwanie długów od swych dłużników stanowi w naszym kraju niemały problem dla znacznego grona osób. Jeśli jednak zastanowimy się nad tym odrobinę bardziej to szybko stwierdzimy, że właściwie jest to zupełnie zrozumiałe – przecież można wskazać bardzo wiele najróżniejszych sytuacji, kiedy to mogą występować właśnie tego typu problemy.

Niezawodne oprogramowanie dla przedsiębiorstwa

Jeżeli trzeba by było określić wynalazek, który najsilniej wpływa na codzienność ludzkości, na pewno każdy powiedziałby: komputer. Ciężko w zasadzie już sobie wyobrazić instytucji, która nie ma komputerów. Trzeba mieć na uwadze jednak, że pojedyncza maszyna jest całkowicie nieprzydatna, gdy nie ma porządnego oprogramowania. Popatrzmy, jakie oprogramowanie dla przedsiębiorstw znacząco uefektywni jego codzienną pracę.

Rozliczenie pit w sieci

Aktualne możliwości fundowane nam przez specjalistów umożliwiają znaczne zaoszczędzenie czasu czy nerwów. Głównie w przypadku corocznego rozliczania swoich dochodów wymagamy jeszcze bardziej zaawansowanych programów. Ich obsługa wcale nie jest skomplikowana, a pit 2016 do rozliczenia nie będzie stanowił żadnego problemu.

Marketing w walce o klienta

W czasach opartych o sprzedaż i przy bardzo dużej konkurencji bój o klienta bywa bardzo zacięty. reklamy w prasie i telewizji, ulotki, banery i wymyślne szyldy mogą nie być wystarczające do utrzymania przy sobie konsumenta, producenci muszą wykazać się czymś nietuzinkowym. Tym czymś, co wyróżni nas spośród konkurentów może być program lojalnościowy.

Jak zarządzać obiegiem dokumentacji

Zarządzanie dokumentami w korporacji to kwestia priorytetowa. Od uzgodnienia systemu i kontroli warto by rozpoczynać kwestię obiegu danych w administracji całego przedsiębiorstwa. Co więcej, w celu synchronizacji, nie tylko dokumentów papierowych, ale elektroniczny obieg dokumentów, najlepiej zakupić przedsiębiorstwu program do zarządzania dokumentami, np. Systemy Workflow.

Jak wolno bez trudności wypełnić Pit 2015 za pośrednictwem programów komputerowych?

Wypełnianie PITów dla poniektórych osób jest wręcz prawdziwą zmorą. Z jakiej przyczyny? Gdyż nie zawsze wypełnienie Pit 2015 okazuje się banalne, sporo ludzi ma z tym dzisiaj sporo kłopotów. Z tego względu często dajemy swój Pit to wypełnienia innej osobie, ponieważ sami boimy się popełnienia potencjalnych błędów.

Planujesz już rozliczanie podatku za 2015 rok? Pamiętaj, że masz szansę zrobić to za pomocą internetu, wyszukaj jedynie dobry program

Rozliczenie się ze skarbówką staje się obowiązkiem spoczywającym na każdym człowieku, który pozostaje zatrudniony i uzyskuje z tego miejsca dochody. Wraz z przyjściem 2016 roku podatnicy będą zobligowani do przedstawienia rozliczenia podatkowego za rok 2015. Obecnie rozliczenie PIT stało się niezwykle łatwe i komfortowe, gdyż wszystko można przeprowadzić za pośrednictwem sieci.

W jaki sposób bezbłędnie dokonać rozliczenia PIT? Program umożliwiający rozliczanie podatku przez internet.

Dokonywanie rozliczeń PIT jeszcze tak dawno było szczególnie męczące. Spędzanie czasu w długich kolejkach do różnych ‘okienek’ irytowało większość interesantów, jacy pragnęli mieć za sobą wykonywanie obowiązkowych formalność. Dzięki innowacyjnym technologiom nie musimy już marnować czasu na marnowanie czasu w kolejkach, ponieważ poszczególne formalności tyczące się rozliczeń PIT możemy dokonać przez internet.

Doświadczone oraz użyteczne szkolenie zarządzania sobą w czasie

Jak często myślisz o tym, że doba ma dla Ciebie za mało godzin? Ilekroć nie starcza Ci czasu na pogodzenie pracy z powszednimi obowiązkami? Czy masz kłopot ze znalezieniem czasu na pracę i wypoczynek? Jeżeli tak to nie jesteś wyjątkiem, gdyż żyjemy obecnie w tak zabieganym świecie, iż niemało osób ma kłopoty z wygospodarowaniem czasu na przeróżne rzeczy, co nieraz wiąże się z tym, iż nie wywiązujemy się ze wszystkich swoich obowiązków, do tego czujemy się wyczerpani i sfrustrowani.

Czy kalkulator vatu naprawdę działa?

Gdy do obliczeń przeróżnych wartości związanych z posiadaniem przedsiębiorstwa, nie pragniemy kupować żadnego, specjalistycznego programu komputerowego, to powinniśmy się rozejrzeć za takimi programami ogólnodostępnymi w internecie. Nie mniej wtenczas powinniśmy posiadać świadomość, że będą one odpowiednio funkcjonowały oraz że na bieżąco będą w nich umieszczane odpowiednie zmiany, odnoszące się do obecnych uzgodnień.

Praca na dokumentach w przedsiębiorstwie

Rozmaite faktury, rachunki i inne dokumenty towarzyszą ludziom w codziennym życiu. Już przy narodzeniu tworzony jest odpowiedni dokument, potwierdzający ten fakt. Z pewnością jednak najbardziej znaczny przepływ dokumentów występuje w przedsiębiorstwach. Jest to ta sfera przedsiębiorstwa, która nie jest widoczna „z zewnątrz”, od strony kontrahenta. Już do utworzenia przedsiębiorstwa koniecznych jest bardzo wiele rożnego rodzaju zezwoleń i faktur. Dotyczą one między innymi spraw z pozoru nie tak bardzo istotnych, takich jak na przykład wynajęcie lokalu czy opłaty za niego.

Nie bójmy się pomocy

Czasem dyrektorom zakładów, wydaje się, że podejmowanie decyzji jest tylko i wyłącznie ich problemem, iż w razie sukcesu oni będą chwaleni, lecz w razie niepowodzenia, to również na nich skoncentruje się spore niezadowolenie. A przecież nie muszą wszystkich decyzji podejmować samodzielnie, co więcej może się okazać, iż podając odpowiednie dane system samodzielnie wyliczy za nich możliwe skutki danej decyzji, co bez wątpienia bardzo ułatwi powzięcie właściwej decyzji.

Telewizja – doskonały sposób spędzania wolnego czasu

Sposobów na spędzenie wolnego czasu jest mnóstwo, ale jednym z najbardziej popularnych jest niezmiennie od lat telewizja. Telewizor w swoim domu posiada praktycznie każdy. W dodatku, oglądanie popularnych programów możliwe jest też za pośrednictwem sieci. Według wielu badań przed telewizorem codziennie przesiadujemy nawet parę godzin. Co skłania nas do takiego postępowania? Oglądanie programów telewizyjnych to świetna rozrywka. Niewymagająca, pozwalająca się rozluźnić i przynajmniej na chwilę zapomnieć o wszystkich problemach.

Jakie funkcjonalności musi mieć przydatny software do wypełniania rozliczeń podatkowych?

Okres na składanie rozliczeń podatkowych to nieukrywana bolączka dla ogromnej liczby Polaków. Na szczęście z pomocną ręką przychodzą programy do wypełniania PIT-ów, które usprawniają sprawę i pozwalają oszczędzić nie tylko czasu, ale jednocześnie zdenerwowania. Jeżeli nie chcemy przeznaczać wiele czasu na wypełnianie formularza z fiskusem opłaca się znaleźć odpowiedni software do rozliczania. Które funkcjonalności musi posiadać taki program?

Z jakiej przyczyny wskazane jest zatrzymywać dokumentację otrzymywaną od pracodawcy

Słuchając ostatnio serwisów ekonomicznych możemy odnieść wrażenie że wbrew rozpowszechnionym sądom żyje się nam coraz lepiej. Rośnie konsumpcja wewnętrzna, a to znaczy że wydajemy więcej. Równocześnie mamy stosunkowo małą inflację. Istotna część tychże wydatków to potrzeby wykraczające poza te podstawowe i to bez względu na to czy zarabiamy 3500 brutto czy może tyle ile wynosi najniższa krajowa. Z jakiej przyczyny zatem mamy inne odczucia? Mym sądem dlatego że nie przywiązujemy wagi do ekonomicznej edukacji oraz nie rozumiemy jej zasad czego dowodem może być to że kończy się rok podatkowy więc zaczynamy dopiero teraz interesować się swymi finansami, na co dzień niestety nie przymocowujemy wagi do tego jak realizuje swoje obowiązki nasz chlebodawca. Większość z nas jest zadowolona iż na konto w banku systematycznie wpływa wynagrodzenie.

Narzędzia przydatne dla księgowej.

Narzędzia przydatne dla księgowego w przedsiębiorstwie. Mi.in: kalkulator vat, minimalne wynagrodzenie 2015 oraz księgi rachunkowe.

W sytuacji gdy prowadzimy własną działalność, codziennie mamy do czynienia z fakturami – zarówno gdy kupujemy towar, jak i go sprzedajemy. Biorąc udział w transakcjach sprzedaży i zakupu, powinniśmy sprawnie poruszać się między wartościami netto i brutto.

Tajemniczy Klient – dla kogo badania tego typu?

Kilkanaście lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w zespół łączących się usług i zalet. Świadczymy usługi dla najpopularniejszych marek, realizując kompleksowe analizy jakości obsługi klienta. Każdego miesiąca realizujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia standardów obsługi, badania kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony, a także okazje i ryzyka pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.

Tajemniczy Klient – dla kogo badania tego typu?

Od 1998 łączymy badania marketingowe mystery shopping i testy zadowolenia konsumentów w grupę łączących się usług oraz korzyści. Świadczymy usługi dla największych marek, realizując szczegółowe badania jakości obsługi konsumenta. Każdego miesiąca wykonujemy setki analiz Tajemniczy Klient, dokonujemy sprawdzenia norm obsługi, analiz kanałów komunikacji, badań mystery shopper konkurencji, umożliwiających porównanie firmy, by poznać ich silne i słabe strony oraz okazje i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych rywali.