W jaki sposób upiec dobre razowe muffiny?

Kultura zza Oceanu trafiła na nasz kontynent wszystkimi możliwymi kanałami. Oglądamy amerykańskie filmy, w radiu leci amerykańska muzyka i do tego uczymy się angielskiego w szkołach. Co więcej USA podbiło tez naszą kuchnię. W tym wypadku jednak nawet największy wróg nie powinien mieć USA tego za złe. A choćby i miał, to na pewno szybko zmieni opinię, gdy tylko wypróbuje jak smakują niepowtarzalne razowe muffiny. Z drugiej strony niełatwo znaleźć dziś osobę, które ich jeszcze nie próbowała. Muffiny okazały się ostatnimi czasy niezwykle popularne.

Jak spędzić w tym roku noc sylwestrową?

Sylwester to jeden z tych dni w roku, kiedy robimy, co w naszej mocy, aby wszystko odbyło się jak w bajce. Powitanie Nowego Roku traktujemy niesamowicie poważnie. Zwykle przywiązujemy ogromną wagę do tego, jak spędzamy to wspaniałe wydarzenie. I choć istnieją ludzie, którzy ostentacyjnie nie uznają Sylwestra i postrzegają go jak każdy zwykły dzień, to jednakże wielu z nas oddaje się sylwestrowemu szaleństwu.

Jak organizować imprezę okolicznościową dla znajomych?

Przeróżnego typu imprezy planujemy względnie nierzadko. Przeważnie radzimy sobie z organizacją sami, aczkolwiek coraz częściej korzystamy z pomocy profesjonalistów, którzy zajmują się przygotowywaniem tortów, planowaniem atrakcji bądź planujących wszystko od początku do końca. Czy rzeczywiście winniśmy w taki sposób organizować przyjęcia? Jak poradzić sobie z najczęściej występującymi okazjami?