Audyt Mystery shoppping B2B i B2C

Od lat łączymy badania marketingowe mystery shopping i badania satysfakcji w zespół łączących się usług i zalet. Pracujemy dla najpopularniejszych marek, realizując kompleksowe testy jakości obsługi klienta. Co miesiąc wykonujemy tysiące analiz Tajemniczy Klient, badania standardów obsługi, badania kanałów komunikacji, testów mystery shopper konkurencji, pozwalających na porównanie firmy, by poznać ich mocne i słabe strony oraz okazje i zagrożenia pod kątem możliwości rynkowych konkurentów.

W jaki sposób dobrze planować oraz wprowadzać skuteczne kampanie marketingowe?

Istnieje parę sposobów na próby zwiększenia obrotów jednostki i jedną z podstawowych jest na pewno zaprojektowanie kampanii marketingowej. Drogą do powodzenia jest dopasowanie instrumentów marketingowych, by ich użycie umożliwiło dotarcie do potencjalnych nabywców, którzy mogą chcieć skorzystać z oferty firmy. Przed nawiązaniem dowolnych operacji niezbędne jest sprawdzian rynku, żeby kampania marketingowa była reakcją na potrzeby i przewidywania odbiorców.

Prowadzisz własną działalność? Powinieneś zainwestować w warsztaty dla swoich pracowników

Wiele osób marzy o własnej działalności, ale nie każdy jest świadomy, jak wiele obowiązków będzie wtedy na nich spoczywać. Niezbędne jest nie jedynie profesjonalne zarządzanie bieżącymi działaniami, lecz także pamiętanie o zobowiązaniach finansowych, kontrolowanie wszelkich umów oraz inwestowanie w działalność, aby ciągle zyskiwać nowych klientów i cieszyć się uznaniem na rynku. Jednym z niezbędnych zadań każdego pracodawcy jest także planowanie warsztatów dla swoich pracowników.

Swoja strona www- opłaca się ją prowadzić

Aktualnie prowadzenie swojej witryny internetowej jest obowiązkiem i codziennością dużej liczby ludzi. Na dzień dzisiejszy bowiem praktycznie każda firma powinna być obecna w sieci. W przeciwnym wypadku będzie ona tracić klientów na rzecz firm, które mają lepszy kontakt z klientami z wykorzystaniem sieci. W środowisku internetowym z powodzeniem funkcjonują również sklepy, w których sprzedaż niekiedy jest wyższa niż ta odnotowywana w placówkach tradycyjnych.

Działania marketingowe na bieżąco się rozwijają i dają coraz to efektywniejsze narzędzia na zdobycie klienta

Nowością a jednocześnie hitem ostatnich zmagań jeśli o to chodzi jest wykorzystane narzędzia którym jest program lojalnościowy. Co spowodowało, że stał się strzałem w dziesiątkę? Badania prowadzone na rynku potwierdzają, że przedsiębiorstwa, które wykorzystują tego rodzaju rozwiązanie zwiększają swoją sprzedaż, a klienci z kolei zyskują z tego tytułu profity.

Czy handlować z Chinami?

Łatwe poruszanie się po bardzo szybko zmieniającym się rynku spedycyjnym to zadanie niełatwe. W trakcie teraźniejszego kryzysu finansowego ciężko podjąć decyzję jak najpewniej zadbać o własną przyszłość, jak również o własne przedmioty zbytu. Zwyczajowe sposoby transportu towarów okazują się w większości wypadków kosztowne i mało opłacalne. Inny problem stanowi kraj, gdzie warto sprzedawać własne towary.

Czym jest kwartalne rozliczenie podatku i jakim sposobem dostać ulgę na nabycie kasy fiskalnej?

Kwartalne rozliczenie podatku posiada dużo zalet, jedną z nich jest sposobność zatrzymania pieniędzy, jakie w trakcie miesięcznego rozliczenia przedsiębiorcy musieliby wpłacać na konto. Rachowanie się z fiskusem cztery razy w roku, zaś nie dwanaście, oszczędza wiele cennego czasu, szczególnie jeśli przedsiębiorca samodzielnie prowadzi księgowość. Aby być w stanie rozliczyć podatek dochodowy kwartalnie, trzeba złożyć pismo w odpowiednim urzędzie skarbowym, a także zaktualizować wpis do CEIDG.