Odkryj magię tańca towarzyskiego

Taniec jest znany ludzkości właściwie od zarania jej dziejów, i nierzadko stanowi niezwykle istotny element kultury całego mnóstwa różnych cywilizacji na świecie. W związku z tym nie można raczej dziwić się temu, że także i w obecnych czasach cieszy się on znaczną popularnością, a niektóre jego rodzaje są dla wielu ludzi prawdziwą życiową pasją. Bez wątpienia warto samemu zainteresować się tym trochę bliżej, gdyż same tylko style taneczne cechują się w chwili obecnej niemałym zróżnicowaniem, w związku z czym dosłownie każdy z nas będzie w stanie znaleźć wśród nich coś, co spodoba się akurat jemu.

Zaszalejmy!

Nie wiem, czy wiesz, że jest taka aktywność, która jednocześnie umożliwi ci pozbycie się paru tłustych kilogramów, dobrze usprawni kondycję, uzdrowi organizm, polepszy nastrój… Słucham? Bajki piszę? Nie umiałbym cię czytelniku oszukiwać. Ten sport istnieje i nazywa się taniec. Od kilku lat chętnie oglądane stały się celebryckie konkursy taneczne.

Tajlandia – kraina uśmiechu

Tajlandia to malowniczy kraj Azji Południowo-Wschodniej, jaki zachwyci nas gamą kolorów, splendorem świątynnych wnętrz, tropikalną przyrodą, pięknymi rytuałami, religią wkradającą się w powszednie życie mieszkańców a także wszędobylskim uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest odcieniami: zielono-czerwone dachy świątyń doskonale komponują się z pozłacanymi zdobieniami, mnisi w szafranowych szatach przechadzają się pośród zabytkowych budynków z brązowej cegły, rzeczkami pływają długie łodzie wypełnione po brzeżki barwnymi owocami i wonnymi przyprawami, na niebieskim niebie pląsają fiołkowe latawce, zaś na tle soczystej zieloności pól ryżowych dostrzec możemy ciemnookich Tajów w słomkowych kapeluszach.