Odkryj magię tańca towarzyskiego

Taniec towarzyszy ludzkości właściwie od samych jej początków, i często stanowi niezwykle istotny element kultury całego mnóstwa różnych narodów na świecie. Dlatego też właśnie trudno raczej byłoby dziwić się temu, że także i obecnie cieszy się on ogromną wręcz popularnością, a konkretne jego odmiany są dla wielu ludzi największą życiową pasją. Na pewno warto samemu zainteresować się tym odrobinę bliżej, bowiem same tylko style taneczne charakteryzują się obecnie bardzo dużym zróżnicowaniem, więc dosłownie każdy z nas będzie mógł znaleźć wśród nich coś, co spodoba się akurat jemu.

Zaszalejmy!

Wyobraź sobie, że jest taka forma rekreacji, która jednocześnie spali kilka zbędnych kilogramów, świetnie poprawi kondycję, uzdrowi organizm, podniesie samoocenę… Że co? Mrzonki piszę? Nie śmiałbym cię czytelniku oszukiwać. Taka aktywność istnieje i zwie się tańcem. Od niedawna bardzo popularne stały się telewizyjne konkursy taneczne.

Tajlandia – kraina uśmiechu

Tajlandia to malowniczy kraj Azji Południowo-Wschodniej, jaki zachwyci nas gamą kolorów, splendorem świątynnych wnętrz, tropikalną przyrodą, pięknymi rytuałami, religią wkradającą się w powszednie życie mieszkańców a także wszędobylskim uśmiechem. Tajlandia przepełniona jest odcieniami: zielono-czerwone dachy świątyń doskonale komponują się z pozłacanymi zdobieniami, mnisi w szafranowych szatach przechadzają się pośród zabytkowych budynków z brązowej cegły, rzeczkami pływają długie łodzie wypełnione po brzeżki barwnymi owocami i wonnymi przyprawami, na niebieskim niebie pląsają fiołkowe latawce, zaś na tle soczystej zieloności pól ryżowych dostrzec możemy ciemnookich Tajów w słomkowych kapeluszach.