Samoobrona – czy istnieje w polskim prawie?

Jak funkcjonować, gdy niebezpieczeństwo czeka w każdym miejscu? Jak sobie radzić, gdy przeżyliśmy atak podczas, jakiego zostaliśmy pobici? Jak tym bardziej funkcjonować, kiedy odpierając atak napastnika sami staliśmy się według sądu napastnikami? To dopiero odczuwalne, gdy samoobrona zastosowana w celu ochrony swojego życia jest różnorodnie interpretowana, a my musimy tłumaczyć się z tego, że najzwyczajniej w świecie się… broniliśmy?

Sklepy dla turysty i zawodowego żołnierza, czyli co przydatnego kupimy w militariach online?

Hobby strzeleckie to jedno ze starszych aktywności człowieka. Sklep militarny kojarzymy nade wszystko z wojnami, ale te przecież nie ogranicza się tylko do walki, szczególnie w czasie stabilnego pokoju. Strzelectwo to też wszelkie rytuały związane z polowaniami, ale i konkurencją w sporcie oraz czynną turystyką. Na jakie wyposażenie możemy natknąć się w propozycjach sklepów z militariami online?

Produkty militarne

Sprawdzony nóż może pomóc obronić się albo wystraszyć ewentualnego przestępcę. Z tego powodu dobrze mieć go zawsze przy sobie. Nóż Blackhawk, scyzoryk, a może gaz pieprzowy? W dzisiejszych czasach wybór odpowiednich noży nie bywa zazwyczaj kwestią prostą. Warto podejść do niej odpowiednio, dowiedzieć się, jakie cechy posiadają niektóre noże.