Poszukujesz hoteli w Karkonoszach?

Karkonosze to najwyższe pasmo górskie Sudetów. Głównym pasmem górskim przebiega granica polsko-czeska. Najwyższym szczytem jest Śnieżka.Odznaczającym elementem krajobrazu Karkonoszy są malownicze formy skalne, nazywane potocznie skałkami. Góry te, pomimo niedużej wysokości, mają wyraźnie ukształtowane piętra roślinne. Chociaż roślinność Karkonoszy została na przestrzeni wieków znacznie przekształcona przez działalność człowieka, należy do najbogatszych i najatrakcyjniejszych w całych Sudetach. Oprócz atrakcyjnych widoków Karkonosze znane są z wód leczniczych oraz uzdrowisk. Rejony te co roku odwiedzane są przez wielu turystów. W Karkonoszach znaleźć można zatem rozległą bazę noclegową.

góry

Autor: Tim Tijink
Źródło: http://www.flickr.com

Hotel w Karkonoszach zbudowane są w góralskim stylu, co zachwyca turystów.

Jeżeli ten materiał jest według Ciebie interesujący to sprawdź serwis, w którym przeczytasz podobne informacje. One na pewno będą dla Ciebie przydatne.

Najwięcej schronisk jest ulokowanych w Szklarskiej Porębie. Hotel w Szklarskiej Porębie został doskonale wkomponowany w malowniczą dolinkę, z trzech stron otoczony jest lasem.Już na pierwszy rzut oka ma się wrażenie harmonii, co gwarantuje wspaniały relaks, w tej cudownej, górskiej mieścinie.Bliskość szlaków turystycznych umożliwia latem piesze wędrówki górskimi szlakami, a w zimie pobliskie stoki narciarskie zachęcają do jazdy na nartach.W kompleksie hotelowym znajdują się: kawiarnia, restauracje, dobrze wyposażona sala konferencyjna, basen, sauna, bilard, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, stok posiadający dwa wyciągi, szkółka narciarska oraz monitorowany parking. Hotel proponuje stylowe, wygodne pokoje jedno- i dwu- osobowe jak i eleganckie apartamenty i studia. Pokoje są też przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Myślą przewodnią hotelu jest ugościć klienta jak najlepiej się potrafi, dlatego obsługa hotelowa dokłada wszelkich starań, by klienci czuli się komfortowo.

pokój w hotelu

Autor: mararie
Źródło: http://www.flickr.com

Kompleks Hotelowy ma do dyspozycji ponad 40 miejscami. Pokoje posiadają telewizję satelitarną, radio, telefon oraz dostęp do WiFi oraz toalety.
Większość pokoi posiada balkony lub tarasy z urokliwymi widokami.
Hotel to idealne miejsce do organizacji konferencji, pobytu grup zorganizowanych oraz wypoczynku rodzinnego. Hotel w Szklarskiej Porębie jest przygotowany na realizację indywidualnych potrzeb Klientów.
Kompleks hotelowy ma do dyspozycji wielofunkcyjne sale oraz profesjonalną salą konferencyjną, co pozwala na zorganizowanie imprez oraz najbardziej stylowych sympozjów i konferencji na ponad 120 Osób.