Domowe specjały, które wyglądają niemalże jak z piekarni

Kto nie lubi lodów! A kto także ceni sobie zdrowe jedzonko, własnoręczne wyroby oraz piękny design z pewnością polubi też markę ZOKU – specjalistę od zamrażania domowych lodów. Wesołe foremki do przyrządzania lodów na patyczku o fantazyjnych kształtach, wykonane są z silikonu oraz trwałego polipropylenu.

akcesoria do kuchni

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki gadżetom wchodzącym w skład zestawu – foremce, patykowi jak też instrukcji, przyzwoli na sporządzenie w zaciszu domowej kuchni nie wyłącznie domowych lodów, czy sorbetów, ale dodatkowo mrożonych soków, jogurtów, koktajli owocowych słodkiej kawusi, herbatki czy wszelakich innych płynów. Gotowe składniki wystarcza przelać do foremki do lodów ZOKU, wetknąć patyk i umieścić formę w zamrażarce w temperaturze -18 stopni C (ewentualnie niższej) – pełna oferta foremek na Po ok. ośmiu godzinach formę możemy wyjąć, zaś lody spożyć. Nareszcie!Wszystkie artykuły marki ZOKU poza pomysłowym wzornictwem a także pięknymi kolorami, cechują się skonstruowaniem z bezpiecznego dla zdrowia – wolnego od ftalanów materiału. Wyroby ochraniane są międzynarodowym patentem oraz posiadają instrukcję użytkowania. Kolejnym niezłym pomysłem na domowe przysmaki są oczywiście domowe kruche ciastka. Rozpływające się w ustach, wspaniale pachnące wanciastko (polecamy kliknij tu)Aż trudno się od nich „oderwać”. A do tego banalne jak też szybkie w przygotowaniu. Klasyka i prostota w jednym, a jednak są fantastyczne. Takie ciasteczka przydadzą się nie tylko podczas gdy spodziewamy się gości, ale także kiedy sami mamy ochotę skonsumować cokolwiek słodkiego. W suchym jak też chłodnym miejscu możemy je przechowywać do paru tygodni.

Jeżeli zakupimy tzw. stemple do ciastek, nasze ciastka zyskają na wyglądzie. Mogą to być rysunki lub dowolne teksty. Jeśli zaprosimy do kuchni nasze dzieci, będzie to dla nich doskonała zabawa. Maluchy wprost uwielbiają zabawiać się w kucharzy, ugniatać ciasto a także używać foremek o rozlicznych kształtach i kolorach.
Zarówno foremki do lodów ZOKU jak również stemple do ciastek to artykuły wielorazowego użytku, proste do umycia. Są niezastąpione kiedy przygotowujemy kinderbal. Prócz tego starczy zagwarantować wyśmienitą muzykę, barwne dekoracje z mnóstwem baloników o przeróżnych kształtach a przednia zabawa gwarantowana!