Grupowe poznawanie Krakowa

Kraków to piękne miejsce, przez wielu uważanym za najpiękniejsze miasto w Polsce. Pełne zabytków i woni minionych wieków. Oblegane jest przez obieżyświatów nie tylko z naszego kraju oraz UE ale i z najdalszych stron świata.

Sukiennice w Krakowie

Autor: Shearings Holidays
Źródło: http://www.flickr.com
Krakowski Stary Rynek brzmi przeróżnymi językami. Krakowskie zabytki usiane są po całym mieście. Co przede wszystkim musimy zobaczyć? Bezwzględnie Rynek Główny, natomiast na nim Kościół Mariacki – bodajże najbardziej popularny z kościołów w naszym kraju a także Sukiennice. W następnej kolejności Zamek Królewski na Wawelu, Katedrę na Wawelu – miejsce pochowania polskich dawnych władców a także bohaterów narodowych, między innymi: Józefa Piłsudskiego, Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza, Juliusza Słowackiego, gen. Władysława Sikorskiego. Jama smoka wawelskiego z ziejącym ogniem smoczyskiem to wspaniała atrakcja dla dzieci. Oprócz tego bezwzględnie trzeba obejrzeć jedno z najstarszych w naszej ojczyźnie Muzeum Czartoryskich, gdzie podziwiać można m.in. „Damę z gronostajem” autorstwa Leonarda da Vinci.

Każdego dnia bądź zorientowany w takich sprawach, które Cię zajmują. Jeżeli szukasz dodatkowych informacji, wejdź w wyznaczony link, a tam czeka na Ciebie wiele bieżących zagadnień z owego tematu.

Następnym ciekawym obiektem jest Collegium Maius – najstarszy budynek uniwersytecki w Polsce, gdzie umiejscowione jest Muzeum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Busy Kraków

Źródło: www.minitrans-busy.pl
Sugerujemy też przechadzkę plantami wokół Starego Miasto. Jest to w przybliżeniu dwudziesto hektarowy obszar, ciągnący się ponad czterokilometrowym kręgiem zieloności oraz dróżek. To główne miejsce spacerowiczów autochtonów jak i osób odwiedzających Kraków. Ażeby ułatwić zwiedzanie dawnej stolicy Polski większym gromadom podróżników, sugerujemy Państwu wynajem busów w Krakowie. Nasza propozycja jest atrakcyjna nie tylko z przyczyny dobrej marki mikrobusów jakimi dysponujemy. Gros naszych kierowców posiada uprawnienia przewodnickie PTTK. Bardzo dobrze poznali gród Kraków. Wedle żądania wynajęty bus w Krakowie może także zawieźć zwiedzających do sanktuarium w Łagiewnikach. Jest to cel pielgrzymowania katolików z całego kraju a również spoza granic naszego kraju. Znajduje się tam znany obraz „Jezusa Chrystusa Miłosiernego” autorstwa A.

Zaabsorbował Cię ten tekst? Jeśli tak, to przeczytaj ponadto ten świetny artykuł (https://www.cafepanamera.com/drippery/). Sprawdź, to także okaże się dla Ciebie wartościowe.

Hyły. Aranżujemy także wyjazdy do Kopalni soli w Wieliczce, w której każdy wybierze trasę dla siebie. Można wybrać: „Trasę turystyczną”, „Trasę górniczą” – jedną z trudniejszych tras , ścieżkę „Tajemnice wielickiej kopalni” a także ścieżkę „Szlakiem pielgrzymkowym Szczęść Boże”. Są kopali soli również wyznaczone ścieżki dla młodych odwiedzających kopalnię wraz z opiekunami lub ze szkolną wycieczka. Możemy również wysunąć propozycję wyjazdu do Muzeum w Oświęcimiu – najbardziej upiornego muzeum w naszym kraju. Dalsze informacje w temacie organizowanych przez naszą firmę wycieczek na stronie internetowej wynajem busów Kraków Proszę telefonować w przypadku chęci zajęcia terminu 780-665-976. Zapraszamy serdecznie .