Gdzie wyjechać na wakacje w tym roku? Bestsellerowe oferty!

Oferta wakacyjna działających na terenie naszego kraju biur podróży nieustannie się powiększa. Nieustannie pojawiają się w nich nowe kierunki. Znajdują się wśród nich również te bardzo egzotyczne: Zanzibar, Karaiby. Wśród tych ostatnich jest także Barbados. Na co postawić?

Barbados to państwo położone w archipelagu Małych Antyli. Turyści, którzy wybiorą Barbados wakacje tam spędzając bez wątpienia wśród największych zalet tego państwa wymienią to, jak jest położony. Ta zbudowana z wapienia wyspa otoczona jest z jednej strony mającymi bardzo przyjemną temperaturę wodami Morza Karaibskiego, z drugiej zaś wodami Oceanu Atlantyckiego. Na klimat wyspy wielki wpływ wywiera bliskie sąsiedztwo Atlantyku, stąd na turystów, którzy wybrali Barbados wakacje tam spędzając czekają wyjątkowo wysokie temperatury. Decydując się się na urlop na Barbados, można mieć pewność, że będzie na nim wiele bardzo słonecznych dni.

Uważać więc trzeba, aby się za mocno nie opalić na wypełnionych złocistym piaskiem plażach. Głównym centrum turystycznym na całej wyspie jest miasto Bridgetown – miasto , które może pochwalić się naprawdę długą historią. Wyspa jest rajem dla miłośników windsurfingu. Miejscem, które świetnie nadaje się do uprawiania tego sportu jest Bathsheba.

Zanzibar to kolejny kierunek oferowany przez działające w Polsce biura podróży. Dla swoich klientów mają one nadzwyczaj interesującą ofertę – wczasy last minute Zanzibar Zanzibarusive. Wspomniane last minute (zobacz: turcja last minute z niemiec) Zanzibar all inclusive to naprawdę korzystna oferta. Dzięki niej na wczasy możemy wyjechać bardzo tanio, a do tego w cenie wyjazdu można skorzystać z całodziennego wyżywienia. Bez najmniejszych dopłat można w hotelowej restauracji skosztować tutejszych przysmaków. Turyści zainteresowani są wyjazdami do Zanzibaru ze względu na jego położenie na Oceanie Indyjskim.

Od Afryki wyspę dzieli mniej więcej pięćdziesiąt kilometrów. Na licznie przybywających tutaj turystów czekają z całą pewnością przepiękne krajobrazy i nie mniej urokliwe plaże. Dla wielu turystów dodatkowym atutem będzie to, że plaże te są mało zatłoczone. Warto poświęcić chociaż odrobinę czasu na zwiedzenie miasta Zanzibar. To trzecie jeśli chodzi o wielkość miasto na wyspie ma bajeczne Stone Town.