Jakiego rodzaju detektory lawinowe są szczególnie chętnie wybierane przez klientów?

Specjalistyczne oraz tanie urządzenia rewelacyjnej jakości akcesoria to jedne z propozycji, które na rynku odnajdziemy w rewelacyjnej cenie. To nie ceny jednak są najważniejsze dla klientów, lecz ich pełna użyteczność oraz wielofunkcyjność godna pozazdroszczenia.

przekrój - wakacje

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

Szczególnie widać to u fanów górskich wspinaczek i szeroko pojętych sportów ekstremalnych. Między innymi powodzeniem cieszą się innowacyjne detektory lawinowe – detektory lawinowe są łatwo dostępne. Najnowocześniejsza wersja sprawdzonego detektora popularnej od lat firmy okaże się rewelacyjnym prezentem dla pasjonata. Dzięki wbudowanym trzem antenom i w całości cyfrowemu funkcjonowaniu, markowy detektor jest bez dwóch zdań doskonałym i dobrze działającym urządzeniem. Ta wersja detektora została wyposażona w szczególnie niezbędne w górach funkcje, do jakich zalicza się markowanie, sprawdzanie grupy i informacja o ilości ludzi zasypanych. Posiada również o wiele czytelniejszy i jaśniejszy wyświetlacz, a to właśnie upraszcza i przyśpiesza jego obsługę.

Czasami niełatwo jest wyszukać istotnie uzupełniające info, więc jeżeli zafrapował Cię omawiany tekst, to śmiało kliknij tu.

Urządzenie wielofunkcyjne nie jest ciężki, więc nie odczuwa się go podczas wspinaczki.

odwzorowanie - wakacje

Autor: Harco Rutgers
Źródło: http://www.flickr.com

Firma z wieloletnią tradycją zaprasza do przejrzenia asortymentu

Wieloletnie starania doświadczonych profesjonalistów pozwoliły na stworzenie nowej generacji akcesoriów, czym są czołówki petzl. Są o wiele lepsze od swoich poprzedników, bo są mniejsze oraz lżejsze. Ich poręczność doczekała się pozytywnych słów ze strony zadowolonych użytkowników. Czołówka – więcej tu – markowa ma niezwykle dużą moc świecenia, która dochodzi nawet do 24 lumenów. Ze względu na najistotniejsze zalety nie różni się niczym od sporej i funkcjonalnej latarki. Jest zasilana dwiema bateriami litowymi, które mogą być przechowywane bezproblemowo nawet do dekady – czytaj.
Posiada dodatkowe zabezpieczenia, które umożliwiają unikanie oddziaływania problematycznych bodźców zewnętrznych. Można ją mocować na kilka różnych sposobów, przykładowo bezpośrednio na głowie z użyciem dwóch elastycznych sznureczków, jednak też na daszku czapki czy na opasce elastycznej innej latarki czołowej.