Rodzinne podróże? Wyjedź nad Bałtyckie morze!

W obecnych czasach posiadamy niezwykle sporo opcji wakacyjnych. Możemy przemieszczać się na drugi kraniec świata, jeździć po Europie. Jednak w dalszym ciągu sporo ludzi preferuje wypoczynek nad Bałtyckim morzem. W okresie letnim poszczególna miejscowość jest oblegana przez rzesze turystów. Mamy do wyboru pare rodzajów różnych lokacji. Osoby młodsze, podróżujące ze znajomymi, pragnące głównie wspaniale się zabawić, wybierają Międzyzdroje, albo Sopot. Fani sportów wodnych z kolei udają się na półwysep Helski. W końcu rodzice z dziećmi wybierają chętnie Rowy.

wakacje - widok

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to mieścina usytuowana między Ustką a Łebą, leży nad morzem, oraz nad sporym jeziorem Gardno. Jest to idealne miejsce dla rodzin podróżujących z pociechami, chcących przeżyć urlop w sposób ekonomiczny. Bowiem jeżeli chodzi o noclegi Rowy są najlepsze. Mamy tam do wyboru ładne domki wolnostojące przystosowane pod wynajem – więcej na temat noclegów w Rowach?. Spore osiedla takich budynków mieszczą się w spokojnej okolicy, blisko nadbrzeża. Każdy z nich mieści dużą kuchnię z kompleksowym wyposażeniem. Dzięki temu możemy codziennie przyrządzać posiłki dla całej rodziny, bez przymusu stołowania się w restauracjach non stop. Poza tym, w większości kwater, będziemy mieli również do dyspozycji ogródek, z opcją urządzenia grilla.

Jednak nie tylko noclegi Rowy mają atrakcyjne, także samo miasto jest bardzo interesujące, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Spotkamy tam wesołe miasteczko, z karuzelami, kolejką górską a nawet z gokartami. Dodatkowo, nasze dzieci będą miały szansę przejść tor przeszkód, usytuowany w środku wielkiego, dmuchanego zamku. Dodatkowo, przez całe miasteczko przejeżdża codziennie bajkowy pociąg. Taka przeprawa to idealna okazja na poznawanie miasta. Nie posiadasz samochodu i zastanawiasz się, jak możesz dostać się do miejscowości? Nic trudnego, trzeba udać się na najbliższy dworzec. Wsiadając do pociągu do Ustki dostaniesz się praktycznie na miejsce. Tam tylko musisz przesiąść się w bus, który co pół godziny odwiedza Rowy – sprawdź inne interesujące kierunki.

Jeżeli jesteś osobą podróżującą z małymi dziećmi, jest to miejscowość najlepsza dla ciebie. Zarówno rozrywki, dojazd jak i noclegi Rowy mają niezwykle ciekawe, dlatego dobrze rozważyć tą alternatywę w czasie snucia planów wakacyjnych. Ogromnym atutem są także ceny w mieście. Rezerwacja domku jest stosunkowo tania, w porównaniu do pokaźniejszych, nadbałtyckich lokalizacji.