Zmiany w sprzedaży domów

Od maja na rynku budownictwa jednorodzinnego widać oznaki krachu. Nie jest to dobra wiadomość dla firm pośredniczących i osób, które chcą sprawnie i opłacalnie sprzedać nieruchomość. Jest to za to wspaniała informacja dla każdego, kto pragnie kupić domek w ultra przystępnej cenie!

W czasie gdy ceny mieszkań bardzo powoli zniżają się, domy na sprzedaż tanieją błyskawicznie. Deweloperzy czasem zmniejszają ceny aż o 50 procent, nie mogąc znaleźć nabywców. Bonusowym utrudnieniem jest ostatnie podniesienie stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. kredyty drożeją, zatem kredytobiorców jest mniej.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Więc zajrzyj na naszą kolejną stronę – tam można zobaczyć także (http://www.aspatrust.com/pl/) świeże fakty, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

Stawia to w fatalnej sytuacji ludzi, którzy traktowali domki jednorodzinne jako inwestycje. Aktualnie są regularnie zmuszani wystawiać dom na sprzedaż po kosztach.

Z rynków nieruchomości Warszawa wydaje się jednym z najmocniej opłacalnych dla wszystkich posiadających środki na transakcję. Ofert tutaj znajduje się kilkadziesiąt razy więcej niż kupujących. W innych miastach ceny domów nie zmniejszyły się jeszcze do rekordowych poziomów, więc zainteresowanym poleca się cierpliwość.

Ocenia się, że wobec niskiego popytu, w końcu runą one w dół.

Przy łowieniu tanich ofert powinno się użyć pomocy profesjonalnych pośredników. Niemały koszt wynajęcia specjalisty równoważy wiele korzyści. Po pierwsze, oszczędza się czas. Secundo, zdając się na doświadczenie pośrednika, unikniemy wielu złych decyzji przy zakupie nieruchomości. Tertio, pośrednik orientuje się gdzie i kiedy szukać najlepszych okazji. I ostatecznie, wynajęcie dobrego pośrednika to pewność bezpieczeństwa zakupu.

Źródło: