Czas na rewolucję w twojej kuchni. Naczynia do gotowania, w jakie powinnaś zainwestować.

Masz dość marnych naczyń do gotowania? Nie znosisz ich nieustannie wymieniać? Mamy dla ciebie wyjście.
Patera Gold White Bloomingville

Autor: Bloomingville
Źródło: www.BelleMaison.pl
Apollo Demeyere to seria luksusowych garnków belgijskiej firmy. Wyprodukowane są ze stali, lecz w przeciwieństwie do wielu obecnych na rynku garnków nie rdzewieją, nie rysują się oraz nie zmieniają koloru. Dzięki profesjonalnej technologii opracowanej przez producenta całe lata garnki będą miały kolor jak zaraz po zakupie. Korzystanie z nich oznacza też o wiele większy poziom higieny. Na produkty Apollo Demeyere można otrzymać aż 30 lat gwarancji. Rączki mocowane są przy pomocy spawania. Dlatego praktycznie nie ma szans, by one się odczepiły albo się poluzowały. W związku z tym, że rozmaitych naczyń używa się do odmiennych typów gotowania, dno i ścianki mają grubość przystosowaną do potrzeb. Producent przeprowadził wiele eksperymentów, by to stwierdzić.

Przede wszystkim polecić można patelnie nieprzywierające Demeyere. Patelnie to garnki najbardziej podatne na przegrzanie.

Jeśli zaintrygował Cię ten artykuł, sprawdź przykłady opublikowane pod tym linkiem. Z pewnością znajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

Bywają również bardzo często używane. Dzięki specjalistycznej konstrukcji dna oraz ścianek prosto jest smażyć równo na całej powierzchni.

Patelnie nieprzywierające Demeyere będą świetnym wyposażeniem każdej kuchni. Docenią je zarówno początkujący w dziedzinie gotowania jak i wykwalifikowania kucharze. Zdecydowanie umożliwiają też zmniejszanie ilości zastosowanego tłuszczu.

wizja - hotel

Autor: Torsten Maue
Źródło: http://www.flickr.com
Następnym wartym polecenia produktem są patelnie żeliwne Staub. Na ogół wyposażone są w rączki z drewna. Zbudowane są z trzech powłok – wewnętrznej i zewnętrznej z emalii, pomiędzy którymi umieszczono żeliwo.

W tym tekście są z całą pewnością warte uwagi informacje, jednak kliknij też tu – ta unikalna strona www prezentuje pokrewną kwestię.

Są bardziej wytrzymałe na zarysowania, dania nie przywierają, łatwo się je czyści. Patelnie żeliwne Staub bez wątpienia ułatwią przygotowanie jedzenia w każdej kuchni.

Chociaż wspomniane wyżej garnki to akcesoria dosyć drogie, jednak będzie to inwestycja na lata.