Sprawny obieg faktur? Wybierz system Kofax

Komputeryzacja współczesnych przedsiębiorstw jest już faktem. W dzisiejszych czasach przesłanie nawet dużego pakietu informacji na przysłowiowy „drugi koniec świata” pochłania jedynie parę sekund. Już dawno dało się zauważyć, że tradycyjne przesyłanie papierowych dokumentów pochłania czas i koszty, a przy tym narażone na wiele utrudnień w drodze od nadawcy do adresata.

laptop

Autor: Wilson Hui
Źródło: http://www.flickr.com

Elektroniczny obieg faktur, jak również budżetowanie (tutaj szerzej opisane: ) to system, dzięki któremu nie pamiętamy o wszelakich przeciwnościach. Niestety, obecnie powszechnie stosowany system obiegu faktur jest wszystkim znany. Wiemy gdzie jest biurko pani Ali i co napisać na fakturze, by płatność była zrealizowana terminowo. Stąd dużo firm uważa, iż dopóki nie zostaną postawione przed koniecznością stosowania elektronicznej faktury, same raczej nie zdecydują się na zmianę. Jednak ich zastrzeżenia mogą rozwiać plusy jakie płyną z podjęcia decyzji o wdrożeniu elektronicznego obiegu faktur.

rachunki

Autor: kate hiscock
Źródło: http://www.flickr.com

Z e-fakturą jest jak z jazdą na rowerze.

Kliknij na odnośnik notowania zetkama, on przedstawi Ci temat, który Cię właśnie zafascynował. Przeczytaj artykuł, zawierający ciekawe dane.

Czasem trudno zrobić pierwszy krok i zdecydować się, aby spróbować, choć zdajemy sobie sprawę z tego, że to działanie z gruntu przyjemne. Tak samo z raportowaniem, na przykład: poznaj dodatkowe informacje. Z podjęciem decyzji i przejściem na faktury elektroniczne jest bardzo identycznie.

Po przejrzeniu tego wpisu kusi Cię, by napisać na naszej witrynie jakieś komentarze o nas (https://www.eccoholiday.com/p/grecja)? Nie zwlekaj! Każda opinia będzie dla nas ważna.

Dobrze jest więc znać plusy płynące z wdrożenia elektronicznego obiektu dokumentów.