Zdrowe światło

Niemal 80% danych dochodzi do nas za pomocą wzroku. Z jakiego powodu więc tak rzadko troszczymy się o niego, wybierając optymalne dla naszych oczu oświetlenie?

Diody LED

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Niestety, wciąż nie mamy wystarczającej świadomości tego, jak istotne jest odpowiednie światło, jego zadania sprowadzając wyłącznie do zapewnienia sobie pewnego natężenia oświetlenia, nie uwzględniając wielu istotnych zagadnień i funkcji, takich jak jego odcień, natężenie, skład widmowy itp. A przecież mają one wpływ obok samego wzroku także na odpowiednie działanie funkcji życiowych, obciążenie stresem, stany emocjonalne i psychikę w ogóle.

Odkryj kolejne pokrewne bardzo użyteczne źródło informacji na opisywany temat – kliknij tutaj oraz poznaj więcej w serwisie zetkama.

Oświetlenie LED jest zaprojektowane w taki sposób, by być w pełni przyjaznym człowiekowi. Ich barwę i intensywność światła jesteśmy w stanie dopasować do naszych oczekiwań i samopoczucia. Nie jest to jednak wszystko. Moduły LED są wyjątkowo bezpieczne: nie zawierają rtęci, nie promieniują IR i UV (poza białymi diodami LED, które emitują mały poziom UV) i są zasilane bezpiecznym stałym napięciem.

Oświetlenie LED

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Jednym z najistotniejszych celów działalności przedsiębiorstwa LEDSolutions Polska jest zachęcenie użytkowników do przemyślanego i odpowiedniego wykorzystywania oświetlenia, oraz do stosowania i implementowania takich rodzajów i parametrów oświetlenia LED, które są odpowiednie dla konkretnych okoliczności i miejsc funkcjonowania człowieka, nie obciążają oczu i są bezpieczne.

Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu wybrać, które oświetlenie LED jest optymalne dla Państwa oczekiwań. Nie marnuj zdrowia zwlekając z zakupem. Nasz adres