Fachowe ćwiczenia i warsztaty z dziedziny lean manufacturing

Szkolenia lean manufacturing są dzisiaj coraz bardziej atrakcyjne na całym świecie, bo system ten jest współcześnie w najwyższym stopniu rozwijany i ciągle modyfikowany. Jego głównym celem jest usuwanie wszystkich strat, jakie są połączone z aktywnością danej firmy lub przedsiębiorstwa, takie jak choćby szkody w produkcji, szkody administracyjne albo też straty na magazynie oraz sporo innych.

Szkolenie lean

Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Fraza „lean manufacturing” oznacza w języku polskim produkcję albo wytwarzanie. Tak więc podsumowując można rzec, że ten dzisiejszy i niezmiernie kreatywny system ma na celu przede wszystkim usuwanie każdych różnorodnych procesów, jakie nie dają żadnej wartości dla Kontrahenta.

W trakcie takiego szkolenia ujmowane są liczne ważkie tematy oraz kwestie, takie jak na przykład organizacja miejsca pracy trenerze (zobacz sprawdź propozycję) również modyfikacja organizacji Działu Utrzymania Ruchu. Na takim szkoleniu można dostać naprawdę sporą wiedzę, która pozwoli między innymi na odróżnianie takich pojęć, jak six sigma (więcej na ABK), OEE, TMP adwokatem (zobacz szczegóły tu…) również system kaizen. Po ukończeniu kształcenia kursanci będą mogli poszczycić się zarówno wiedzą naukową jak także praktyczną, i także będą w stanie urzeczywistniać nowe, kreacyjne projekty, których kluczowym zadaniem będzie oczywiście modyfikacja i udoskonalenie działań w swojej firmie. Zobacz też

Szkolenie lean manufacturing (dalsza część) jest adresowane do dużej grupy osób, w skład której wchodzą w szczególności inżynierowie produkcji i procesów, osoby, które znajdują się na średnim czy wyższym poziomie zarządzania, mało tego ze szkolenia zdołają skorzystać również operatorzy rozlicznych maszyn produkcyjnych czy również osoby, które pracują w dziale Utrzymania Ruchu.

Ofert szkoleniowych z tej dyscypliny jest bardzo dużo, wskutek tego jeśli interesuje Cię skorzystanie właśnie z tego kursu to pewno w lekki sposób znajdziesz mnogie propozycje i oferty szkoleń z zakresu lean manufacturing. Zdołasz ich poszukiwać między innymi za sprawą Netu.